Fatboy Slim namiešal exkluzívnu futbalovú kompiláciu!

Britský hudobník Fatboy Slim o sebe nedal vedieť niekoľko rokov. Pred nedávnom predstavil nový singel a už čoskoro vydá exkluzívnu kompiláciu!

Norman Cook aka Fatboy Slim sa vracia ako neoficiálny ambasádor nasledujúcich Majstrovstiev sveta vo futbale, ktoré sa uskutočnia medzi 13.6. a 13.7. v Brazílii. Anglický DJ a producent tak môže konečne spojiť svoje dve veľké lásky – futbal a Brazíliu, do ktorej sa pred niekoľkými rokmi zamiloval, keď hral na pláži v Riu pre viac než 360 000 ľudí.

Nová kompilácia, ktorá sa na trhu objaví pod názvom “Fatboy Slim Presents Bem Brasil“, prinesie nielen nové tracky tohto legendárneho producenta, ale aj remixy, o ktoré sa postarali také mená ako napríklad DJ Fresh, Gregor Salto, Psychemagik, Eats Everything, Dimitri Vegas & Like Mike, Claude Von Stroke alebo Joey Negro. Čiastočne pôjde o pesničky, v ktorých sú nasamplované známe brazílske národné skladby, iné sú pre zmenu inšpirované aktuálnou brazílskou hudbou.

Toto všetko bude spojené do jedného dynamického DJského setu, ktorými je Fatboy Slim už roky povestný! Vďaka svojmu DJskému umeniu patrí tento päťdesiat ročný hudobník už roky medzi najlepších vo svojom obore, zapĺňa najväčšie svetové haly a open air festivaly. Na svojom konte má aj 5 štúdiových albumov, nespočetné množstvo hitov, niekoľko kompilácií a live albumov.

Nalaďte sa na Majstrovstvá sveta vo futbale s exkluzívnou kompiláciou! Nenechajte si ujsť album “Fatboy Slim Presents Bem Brasil“, ktorá vychádza pod hlavičkou labelu Universal Music už 26. mája!

https://www.fatboyslim.net
https://www.facebook.com/fatboyslim

Zdroj: Universal Music s.r.o.