Farebné kvety, lebky a kostlivci, ktorí nestrašia! Bratislavu čaká festival latinsko-americkej hudby Día de los Muertos.

Festival plný žiarivých farieb a horúcich rytmov. Sviatok mŕtvych oslávia návštevníci Día de los Muertos vo štvrtok 31. októbra v MMC ako Mexičania – s kamarátmi a naplno! K hlavnému slovu sa počas noci dostane latinsko-americká hudba a jej temperamentné podoby. Nielen skvelá muzika, ale aj originálna výzdoba plná bohatých kvetov, vyzdobených lebiek a kostlivcov bude neodmysliteľne patriť k slávnym oslavám smrti.

Na pódiu vystúpi živá kapela Carisma, ktorú tvoria vynikajúci hudobníci a speváčky z celej Latinskej Ameriky. Táto skupina dokáže vytvoriť skutočne autentickú atmosféru karibskej pohody. Základom jej repertoáru je energiou nabitá latinskoamerická a kubánska hudba, či už v tradičnom prevedení alebo s prímesou ďalších moderných štýlov. Okrem nej sa návštevníci môžu tešiť na bohaté sety DJov Dannyho Alvésa a Maria Lopeza. Festival bude sprevádzať tanečné vystúpenie tradičného mexického súboru, ktoré sľubuje hru nôh, sombrero klobúkov, pestrých sukní, šatiek a vejárov. Pripravené bude aj maľovanie na tvár a fotokútik, v ktorom sa môže, kto chce odfotiť v štýle Día de los Muertos. 💀 💃🌹🎶🎉🇲🇽

31. 10. (štvrtok / na druhý deň je voľno)
Miesto: MMC, Karpatská 2, Bratislava
Štart: 21:00 hod.
Lístky: bit.ly/DiaDeLos3110
FB event: https://www.facebook.com/events/504635006781104/

Zdroj: Kulturmarket