Fair Price Music prináša hudobné lahôdky aj bizarnosti.

Fair Price Music ve spolupráci s hudebním magazínem Full Moon a skupinou nadšených hudebních profesionálů kolem zvuku (Deadleg Recordings), videa a celkové video produkce (Radim Věžník Video Production) se rozhodli rozšířit obzory hudebních fanoušků z Česka i zahraničí a připravili dárek v podobě projektu Fair Price Music LIVE SESSIONS.

Fair Price Music LIVE SESSIONS budou představovat hudební lahůdky, zajímavosti i podivnosti napříč žánry a regiony skrze živé nahrávky nahrané a nasnímané v partnerském studiu. „Chceme, aby si hudební fanoušci mohli konečně vychutnat skvělý obraz v kombinaci s vysoce kvalitním zvukem, to vše v živém provedení zajímavých muzikantů,“ říká Petra Braddock, jedna z koordinátorek projektu. Kluci od zvuku navíc vzkazují, „ať si lidi zapnou pořádné repráky!“ A bude i na co koukat. Full HD obraz přidá ke kvalitnímu zvuku i perfektní obrazové provedení. Zbytek už je na vybraných kapelách, hudebnících a jejích posluchačích.

Říká se o nás, že vedeme jen nadšené a nadšenecké řeči, ale ke všemu přistupujeme s počáteční nedůvěrou. S Fair Price Music to bylo podobné, protože kočírovat podnik, který má daleko k těm prvoplánovým a podbízivým, není a nebude jednoduché. Velmi dobrý výběr kapel, skvělý zvuk a působivý obraz, profi na koleně v tom nejlepším slova smyslu, tohle musíme podporovat. S původní myšlenkou Full Moonu se live sessions potkávají na každém kroku,“ tvrdí Jarmo Diehl, jeden z editorů časopisu Full Moon.

S první Fair Price Music LIVE SESSION, ve které Fair Price Music a Full Moon představí mladou kapelu z Kroměříže Superego Kid, byla spuštěna i anglická verze portálu. Fair Price Music tak plní svůj slib a vyráží do světa. „Naším cílem je dostat českou hudbu ven a zahraniční sem, umožnit kapelám prezentovat se jak doma, tak i ve světě, a fanouškům poznávat zajímavá hudební uskupení nejprve z Česka, pak možná i z dalších koutů světa,“ charakterizuje dlouhodobý projekt Tomáš Hofer, jeden ze zakladatelů Fair Price Music.

Fair Price Music | www.fairpricemusic.com

Portál Fair Price Music slouží hudebníkům a jejich fanouškům a podporovatelům. Je prostorem, kam hudebníci umisťují svá díla (svou hudbu) a sami stanovují jejich cenu. Cílem Fair Price Music je podporovat hudbu a hudebníky všech žánrů a zaměření, zpřístupnit jejich díla fanouškům a chovat se na obě strany ve všech ohledech fair.

Full Moon | www.fullmoonmagazine.cz

Full Moon je původní český multižánrový hudební magazín. Vychází pravidelně od roku 2010 a reflektuje hudební scénu u nás i v zahraničí, s přesahy do filmu, komiksu, designu. Každý měsíc odráží aktuální kulturní dění, nabízí kvalitní a originální zpracování, obsah a nadčasový design grafického studia Carton Clan. Spolupracuje s výjimečnými lidmi napříč kulturním spektrem. Není odkázán na agenturní zpravodajství – jeho obsah je bez výjimky exkluzivní – a zakládá si na dobrých a osobních vztazích se čtenáři.

Zdroj: Fair Price Music