Electricity w/ B-Complex

Explozívna nálož klubovej hudby, ktorá rozžiari parket ako guľový blesk! Príď precítiť jedinečnú energiu, ktorou nabije všetky tvoje nervové receptory elektrizujúci drum&bass. Tanečným hromozvodom noci budú ikony našej klubovej scény B-Complex, Lixx a Rast S. ⚡🎧🎶

B-Complex je projekt talentovanej producentky Matie, ktorá k štandardne silným stránkam drum&bassu pridáva chytľavé melódie a „hru s farbou” sprievodných zvukov a harmónií. Vďaka veľmi úspešnému songu Beautiful Lies, ktorý vyšiel na labeli Hospital Records, sa jej podarilo preraziť aj za hranicami Slovenska. Tento úspech nasledovali ďalšie releasy na labeloch Santorin a Spearhead a pozvanie na Hospitality in Matter v roku 2009, kde mohla ukázať svoje schopnosti podkuté hraním na párty doma a v Česku. Odvtedy si ako medzinárodne známa DJka zahrala v UK, Švajčiarsku, Nemecku, Holandsku, Austrálii či na Novom Zélande.

Lixx je drum&bass fanatik s viac ako 15-ročnými skúsenosťami a poriadnym množstvom projektov na konte. Okrem nespočetných aktivít v oblasti hudby sa dnes ako autor venuje drum&bassovej show SIGNAll_FM a rovnomennej klubovej noci. Trikrát získal titul “Najlepší drum&bassový dj” v ankete Slovak drum&bass awards a podarilo sa mu získať prvé miesto na dj competition prestížneho festivalu Sun&Bass v roku 2012 na Sardínii. 

Rast S  je DJ a promoter záhoráckych akcií BETONAGE, vinylový nadšenec a milovník kvalitnej hudby, ktorý počas svojej „hudobnej jazdy” vystúpil viackrát v rádiovej show Signall_FM a na viacerých známych podujatiach (napr. Hospitality, Let It Roll winter, Trident festival, Solid festival, Signall_FM, Basshaze, Drumatique či Laminate). Je známy kooperáciou s hudobníkmi a disponuje kvalitným playlistom, ktorý znesie najprísnejšie kritéria drum&bass-ového fajnšmekra. Na akciach sa snaží prezentovať aktuálny sound zo sveta drum&bass-u.

 


🗓️ 24. 7. (sobota)
🕙 Štart: 22:00 hod.
🎫 Vstup: 5€
FB event: https://www.facebook.com/events/533127814778802

Zdroj: KC Dunaj