Ear-Gasmic prináša Alexa M.O.R.P.H.!

Veľkolepá trance show Ear-Gasmic prichádza po piatich mesiacoch opäť do trnavského klubu Europa2Point. Tam uvidíte, kam až možno s klubovou trance párty zájsť! Po októbrovom tech-trance výprasku vás čakajú ďalšie nové vychytávky a nová show ako nikdy predtým. Stage prejde znovu veľkými zmenami a do klubu prinesieme svetelnú a zvukovú show, ktorú môžete zažiť len u nás. Samozrejme pokračujeme aj v line-upe svetového formátu.

Headlinerom bude legenda svetového trancu z Nemecka – ALEX M.O.R.P.H. Vlastným menom Alex Mieling, je v súčasnej dobe jedným z najžiadanejších DJov a producentov pohybujúcich sa v trancových vodách. Zároveň je jedným z najlepších zástupcov tohto žánru. Charizmatický Nemec je známy vďaka jeho unikátnemu melodickému, energickému štýlu, baviacim schopnostiam, ale rovnako i neodmysliteľnej briadke. Alex okrem svojej vlastnej produkcie na seba upozornil predovšetkým svojimi nezabudnuteľnými remixami. Na konte má vyše 150 remixov pre mená ako Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Faithless, The Thrillseekers, Mike Shiver, Binary Finary, Aly & Fila, Andy Moor, Dash Berlin, Shogun, Filo & Peri, Gareth Emery, Jochen Miller, Super8 & Tab, Sophie Sugar, Matt Darey a mnoho ďalších. Jeho produkcia siaha až do 90tych rokov a zahral si prakticky na každom významnom trance evente vrátane legendárneho Trance Energy. Vydáva na labeloch ako Armada či Vandit. V Trnave naživo vystúpi už túto sobotu 17. 3. 2012 v dvojhodinovom sete plnom kvalitného uplifting trancu.

Alexovi M.O.R.P.H. bude sekundovať náš druhý hlavný hosť, taktiež z labelu ARMADA. Bude ňou tunajšia obľúbená DJka NIFRA, ktorej bude patriť významná úloha, dôkladne clubberov naštartovať a zahriať pred samotným Alexom.

O retro trance, resp. trance classics set v podobe Ear-GasmiXu sa tentokrát postará opätovne veľmi obľúbený David Hanc, ktorý však teraz svoj set namieša naživo a bude trvať presne jednu celú hodinu.

Ear-Gasmic sa môže zároveň pochváliť ako prvá trance párty na Slovensku vlastnou hymnou Ear-Gasmic, ktorá je práve z produkcie Davida Hanca. V plnej kráse si ju budete môcť vypočuť priamo v Davidovom Ear-GasmiXe už túto sobotu.

Na úplný začiatok akcie ľudí na parkete rozohreje talentovaný DJ z Českej republiky JOE CORMACK. V Čechách je známy aj vďaka svojej rezidencii na rádio show The Sound Of Freezer na rádiu Sensation Factory. Joe Cormack sa v sobotu 17. 3. na Slovensku predstaví po prvý krát a prevedie vás príjemným setom od progressivu až po uplifting trance. Viac o ňom na jeho FB page https://www.facebook.com/djjoecormack

Zvyšok line-upu doplní náš slovenský Ear-Gasmic rezident, DJ JoshJoy, ktorý samotnú párty zakončí, takže sa na záver možte tešiť na jeho energický trancový výprask.

Tak ako pri poslednom Ear-Gasmicu, podobne i teraz, v klube Europa2Point postavíme od základov úplne nové pódium s megalomanskou svetelnou a vizuálnou show. Nebudú chýbať obrovské Ear-Gasmic dekorácie a kvetinová výzdoba vo svojskom štýle. K tomu všetkému opäť na mieru pripravené vizualizácie, intrá štartujúce DJov, živý prenos z publika a DJov na veľkoplošnú obrazovku, 4 krásne profesionálne GoGo tanečnice a mnoho ďalšieho.
 

Ear Gasmic gogo
Ear Gasmic gogo

 
Hlavnou vychytávkou večera bude širokouhlá LED stena značky Martin Professional LC Series LED od spoločnosti Adam a syn, ktorá zabezpečovala LED obrazovky aj pre veľké renomované TV akcie ako Talentmania, Česko-Slovensko hľadá Superstar, Adela Show, Slávik, Miss, OTO a mnoho ďalších. Rovnaká LED stena bola použitá aj na veľkolepej show POP IDOL v USA, takže sa rozhodne máte na čo tešiť.

Brány trnavského klubu Europa2Point sa otvoria presne o 21:00 hod. Vstupenku (8,- €) si budete môcť zakúpiť priamo na mieste pri vstupe do klubu. Návštevníci, ktorí sledujú našu Ear-Gasmic fan page na facebooku https://www.facebook.com/eargasmic.official a uhradili VIP vstup (12,- €) vopred prevodom na náš bankový účet, budú napísaní na zozname, preto sa bude nutné v klube preukázať dokladom totožnosti. Títo hostia následne obdržia na ruku pásku do VIP zóny. Ak ste užívateľmi facebooku a plánujete v sobotu na Ear-Gasmic zavítať, môžete sa pridať aj priamo do našej udalosti https://www.facebook.com/eargasmic.official#!/events/248043548591500/

 Klub Europa2Point nájdete v Trnave na adrese Zelený kríček 2, viď mapka.

 

Ear Gasmic mapa

Záverom vám prinášame už len samotný časový line-up akcie. Odporúčame vám prísť do klubu v dostatočnom predstihu, aby ste nezmeškali chrumkavé intrá a mnoho ďalších dychberúcich momentov.

21:00 – 22:30 – Joe Cormack (CZ)
22:30 – 00:30 – Nifra (Armada/SK)
00:30 – 02:30 – ALEX M.O.R.P.H. (Armada/DE)
02:30 – 03:30 – Ear-GasmiX by David Hanc (SK) (60 minutes of best trance classics)
03:30 – 05:00 – JoshJoy (SK)

Tešíme sa na vás a veríme, že si ďalšiu edíciu párty EAR-GASMIC opätovne poriadne užijete a vychutnáte. DESIRE TO TRANCE !

Ear-Gasmic 2011 – 17. 03. 2012
Miesto: Europa 2 Point / Zelený kríček 2, 917 01 Trnava
Entry: normal 8,- €, VIP 12,- €
Start: 21:00 hod.
Line-up: ALEX M.O.R.P.H. (DE), Nifra (SK), David Hanc (special trance classics Ear-GasmiX), Joe Cormack (CZ), JoshJoy (SK

 

Ear Gasmic

Zdroj: Ivo Ninja
Pulbikoval: Redakcia GREGI.NET