Dve skupiny vyrazia v septembri na celo-republikovú tour!

Fanoušci kapel Last Time z Moravské Třebové a Crash Road z Brna se mohou těšit na společné turné plné hudby, zábavy a dárků. Protože Crash Road plánuje nové CD a Last Time svůj první videoklip, oslovila tyto formace agentura NetwIN production a nabídla jim uspořádání celorepublikového turné, s jejichž nabídkou kapely souhlasily.

Last Time (www.bandzone.cz/lasttime) – Všichni členové kapely Last Time pocházejí z Moravské Třebové a rozhodli se založit kapelu v roce 2006, kdy byli ještě mladí kluci. Od té doby se v kapele spoustu věcí změnilo. Nejen, že hudba a texty jsou stále kvalitnější, ale také v současné době již kluci vyrostli a stali se z nich, díky některým textům, lamači spousty dívčích srdcí. Krom toho, že kapela má za sebou spousty vystoupení na stovce koncertech, projektech a festivalech, mohli jste je také shlédnout na jednom pódiu s kapelami jako UDG, Koblížc!, Divokej Bill, Bárou Zemanovou a dalšíma. V současné době kapela dokončuje svůj první videoklip, jehož ukázkou se pochlubí fanouškům na tour.

Crash Road (www.crash-road.cz) – Brněnská kapela Crash Road vznikla v roce 2007. Od vzniku kapely jste je mohli spatřit či slyšet například na nejznámějších festivalech jako Masters of rock, Colours of Ostrava, Basinfirefest, na různých slavnostech měst, na samostatných koncertech, v hudebních soutěžích, kde si velice dobře vedou a na spoustě dalších akcí. Kromě vystoupení jste kapelu mohli také vidět například v hudebních časopisech, kde se o ní poslední dobou dost často píše. V současné době kapela finišuje se svým novým CD, které bude obsahovat spoustu novinek.

Od září kapely pod hlavičkou agentury NetwIN production vyjíždějí na společné „NETWOR tour 2012“ po České republice. Každý jednotlivý koncert bude začínat ve 20:00 hodin a pro prvních 100 návštěvníků jsou připraveny hodnotné dárky. Zastávky tour budou v těchto městech, klubech a termínech:
Brno – hudební klub Melodka – 7. 9. 2012 Praha – hudební klub Rock Cafe – 13. 9. 2012 Ostrava – hudební klub Barrák – 14. 9. 2012 Jihlava – hudební klub Ježek – 27. 9. 2012 Olomouc – hudební klub Scube – 28. 9. 2012

V neposlední řadě také myslíme na fanoušky, které kapely neznají, a proto jsme vytvořili na https://www.youtube.com/playlist?list=PL058409771BE2718E speciální album, kde najdete to nejlepší z šuplíků těchto kapel.

Zdroj: NetwinProduction