Dubflex: Cryptic Chaos (HU)!

V júli to budú dva roky od kedy sa tešíme Dubflexom v Subclube. Za túto krátku dobu sme mohli zažiť veľmi zaujímavý výber kvalitného svetového aj slovenského dubstepu, drumstepu a bassu. Na akciách vystupovali producenti ako XKore (UK), Tommy Lexxus (USA), Nicksn (NL), Vodex (UK), Bulldogs live (GER), Brainpain (PL), Stifler Selecta (CZ), Ear Drum Krew (SK), Miretz (SK), Jazzcause (SK), Marino69 (SK), Dubshoock (SK), Robx (SK), Simon Ekhan (SK), a mnohí ďalší.

exorcs

Májová edícia Dubflexu prinesie známeho maďarského producenta Cryptic Chaos aka Exorcist, s ktorým pricestuje kamarát The Kornal z Budepešti. Z Brna pricestuje trojica výborných djov Phileee, Flexa a Dekor. Dubshoock pripravuje husté dubstep-drumstep-bass novinky. Čaká nás ďalší kvalitný dubstepový mayhem, predposledný pred letnou festivalovou a open air sezónou. Na bráne si budú pýtať celú noc 5 eur.

exorcist

POZOR, na pätnásteho júna pre vás pripravujeme jednu z najväčších lahôdok akú sme mali možnosť zažiť na Slovensku. Na svojom európskom turné navštívi Bratislavu jeden z najtalentovanejších a najproduktívnejších amerických producentov. Viac info už čoskoro na www.facebook.com/dubflexparty. Na všetkých sa mimoriadne tešíme.

Line up:
CRYPTIC CHAOS a.k.a Exorcist (HU)
The Kornal (HU)
Phileee & Flexa & Dekor (CZ)
(New Generation)
Dubshoock (SK) (Dubflex)

25052012

Zdroj: Dubflex
Publikoval: Redakcia GREGI.NET