DUA LIPA a MEGAN THEE STALLION zverejnili singel aj video k ich sladkej piesni SWEETEST PIE

Bude to jeden z najatraktívnejších singlov prvej časti roku?

Keď dámy – hudobné hviezdy Dua Lipa a Megan Thee Stallion –  oznámili vydanie duetu, vzbudili veľký rozruch, zvlášť za oceánom, kde je popularita oboch speváčok astronomická. Debutový album Megan Thee Stallion sa tam v roku 2020 dostal až na druhé miesto oficiálnej hitparády a jej spolupráca s Cardi B na tracku WAP je v Amerike považovaná za jeden z najväčších hitov posledných rokov.

Je majiteľkou troch cien Grammy a mnoho ďalších ocenení. Jej britská kolegyňa je dnes globálnou megahviezdou a naviac za Atlantikom práve odštartovala svetové turné k albumu Future Nostalgia, ktoré musela kvôli pandémii niekoľkokrát odložiť a na ktoré si práve Megan Thee Stallion pozvala ako hosťa. Skladba Sweetest Pie je nielen zvukovo tak lahodná, ako jej názov sľubuje. Ide o prvú ochutnávku z chystaného albumu Megan Thee Stallion.

Pripomíname všetkým hudobným fanúšikom a nielen priaznivcom DUA LIPA, že britská diva sa zastaví v rámci jej turné 11. júna v Bratislave, kde bude spievať na LOVESTREAM festivale.

Zdroj: TS