DPOH mestské divadlo: 19. novembra hráme aj v noci!

Už budúcu sobotu, 19. novembra 2011, bude až 31 slovenských divadiel otvorených do neskorých nočných hodín, pretože sa zapojili do 2. ročníka vydarenej akcie Noc divadiel. Ten sa v tomto roku nesie v znamení hesla Na hry (divadelné) máme celú noc. A „hravý“ bude i program Mestského divadla P. O. Hviezdoslava, ktoré sa do Noci divadiel zapojilo prvýkrát.

MDPOH na Laurinskej ulici privíta svojich návštevníkov o 18.00 h predstavením Bosé nohy v parku. V ňom sa mladí novomanželia, v podaní Lucie Rózsa Hurajovej a Mareka Majeského, nasťahujú do svojho nového príbytku, ktorý však nespåňa štandardy, na ktoré boli obaja zvyknutí. Sneh padajúci cez dieru v strope je však len maličkosť oproti svokre (M. Sládečková), ktorá nečakané zahorí láskou.

Bohatý bude i sprievodný program, ktorého súčasťou bude vystúpenie kapely The Susie Haas Band na čele so speváčkou a herečkou Zuzanou Haasovou, ktorá zahrá zmes OLD MUSIC (Swing, Blues, Woogie Boogie, Charlie Stone, Old jazz) v štýle 21. storočia. Na tých z vás, ktorí milujú tanec, čaká vystúpenie tanečnej skupiny Petronella. Zvedavci zase môžu v sprievode Fantóma divadla navštíviť divadelné zákulisie a spoznať tak skryté zákutia divadelného sveta.

Príďte v sobotu do Mestského divadla a strávte s nami nezabudnuteľnú Noc divadiel! Viac informácií na www.mdpoh.sk

Zdroj: DPOH
Publikoval: Redakcia GREGI.NET