Double Bass Carat Open Air: Sprievodné akcie!

Už tento piatok, 17. augusta 2012 pri Piešťanoch, v areáli vodných lyžiarov na Ratnovskej zátoke, bude konať open air festival elektronickej hudby.

Akcia nesie názov: Double Bass & Carat Open Air. Na dvoch pódiach vystúpi viac ako dve desiatky dj-ov. Toto podujatie bude multižánrové, hlavný stage bude patriť drum and bassu a vedľajší bude dubstepovo, brejkovo, techno, tranceovo, houseovo, minimalový. Hlavné mená, ktoré na tejto akcií vystúpia, budú: Maztek (Renegade Hardware, Syndrome, Subculture, Icarus Audio) a L PLUS (Technique records, Viper records), Pico & Stame (Dance Extravaganza), BOSS (djboss.net, dolegate records) // Techno/.

Počas tohto festivalu bude v areáli viacero sprievodných aktivít. Návštevníci budú mať k dispozícii 5 barov, ktoré budú obsluhovať Carat hostesky a podávať sa bude exkluzívny alkohol od spoločnosti Carat. Samozrejmosťou je široký výber jedál, ktoré sa budú predávať priamo v areáli. Návštevníci sa môžu tešiť aj ochutnávku nového energetického nápoja.

Počas dňa, bude fungovať aj vodné lyžovanie, zahrať si môžete plážový volejbal, stolný futbal a taktiež bude k dispozícii aj pripojenie na internet prostredníctvom WIFI.

Vstupenky na túto akciu sú stále v predaji v sieti Ticketportal. Ich cena sa bude postupne zvyšovať. Vstupenku si môžete kúpiť na tomto linku: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=17081

FlyerDB_OA.jpg

Zdroj: Organizátor