Do pražského klubu Distrikt7 míří producent Karotte.

Sérii podzimních techno eventů v pražském Distriktu 7 odstartuje německý producent Karotte, který vymění na jednu noc rezidenturu věhlasného frankfurtského klubu Cocoon za prostor nově zrekonstruovaného holešovického kulturního centra. Stane se se tak 17. 9. 2021 za účasti předních domácích dýdžejů.  

Karotte patří mezi fenomény německé techno scény, který si během více jak třicetileté kariéry prožil na stagi všechny podstatné hudební vlny elektronické hudby (electro, breakbeat, tech house, minimal…), a které větší či menší měrou formovaly současné techno, jak ho nyní prezentuje. Není tak divu, že je pravidelným hostem prestižních festivalů jako Time Warp, Mayday nebo Loveland.

Jeho populární radio show Karottes Kitchen na radiu Sunshine live už dávno není jen o vhodném výběru skladeb, které mají ambice, ale také o propojení zajímavých osobností hudební scény a jejich přiblížení fanouškům skrze poutavé rozhovory.   

Pokud chcete přijít připraveni, projděte si releasy labelů Break New Soil, Tronic, GND, Cocoon nebo Drumcode , ze kterých do svých setů poslední dobou čerpá nejčastěji.

Do pražského klubu Distrikt7 míří producent Karotte
Karotte [D / Break New Soil]
17. 9. 2021, 22:00
Veletržní 61, Praha 7
Předprodej 280 Kč – GoOut.net
www.distrikt7.cz

Zdroj: TS