dnb@subclub: Plnou parou vpred!

Plnou parou vpred uháňa dnb.sk už deväť rokov a stále má do pece čím prikladať :). Už len to je dôvod na veľkú oslavu! Opäť poriadne priložíme a narodeniny oslávime v piatok 18.11.2011 v Subclube – našej rezidentnej piecke pod bratislavskou hradnou skalou.

Pripravené máme tie najhorľavejšie, vysoko nestabilné a prchavé látky. Čo sa stane, keď do ohňa nalejeme raketové palivo, sa dozvieme vďaka narodeninovému hosťovi až z ďalekého Nového Zélandu.

Dj a producent DOSE sa o správnu teplotu dokáže postarať. Svedčia o tom desiatky vyznamenaní v podobe releasov od popredných vydavateľstiev ako Renegade Hardware, Commerical Suicide, Syndrome, Human imprint, Fokuz, Cyanide či Samurai. Drum and bassovú scénu dobíja svojim nápaditým zvukom už vyše 12 rokov.

DOSE

Dobre nám podkúria a vysoký tlak budú udržovať rezidenti Matis a Kiara, ktorá tu tiež spolu s dnb.sk oslávi svoje narodeniny. Paru vypustí dj Prologue a zopár uhlíkov priloží aj trnavská dvojica Tyque. Nakoniec sa na to všetci spolu vycikáme, aby nevznikol požiar ;).

Kiara

Prilož aj ty 18.11.2011 polienko do piecky. V Subclube pri príležitosti 9 narodenín dnb.sk zaparí päť DJov a jeden Novozélanďan. Vzplanúť s nimi môžeš len za 5 € do 23:00. Potom o jedno éčko viac. Ak tiež oslavuješ svoje narodeniny v novembri, na oslavu dnb.sk sa dostaneš za najvýhodnejšiu cenu, len 4 € (stačí ak sa pri vstupe do klubu preukážeš dokladom totožnosti s dátumom narodenia od 1.11 do 30.11.). Aby bolo čím hasiť, aj tentokrát bude na bare ohnivá vodka v akcii… ;)

Všetci ste srdečne vítaní.
Tešíme sa na vás!
Info o akcii aj na Facebookovej stránke!

9bday

Zdroj: Silwer
Publikoval: Redakcia GREGI.NET