Djane Lucca špeciálnym hosťom Creative on the Boat!

Již příští sobotu 26.7. vyplouvá z pražského Dvořákova nábřeží nedaleko nemocnice Na Františku na lodi Czech Boat druhé letošní vydání eventu Creative on the Boat s headlinerem djane Luccou a dalšími dvanácti vystupujícími.

Pokud se chcete zúčastnit této plavby a následně i afterparty v klubu Chapeau Rouge, čtěte dále!

Kromě headlinera djane Luccy se na hlavním pódiu představí domácí Subgate ve společném setu s brněnskou ikonou Andy Smitthem, dále zástupce Code crew Adam Cloud, matador Schwing, Nkyp a Akrom.

Druhému pódiu bude vévodit argentinský umělec Agustin Alvarez (Arg), Rob Smile, Flesh, Luke Nova, JB a Pert.

[vimeo]https://vimeo.com/78608931[/vimeo]

Jak jsme již zmínili, loď vyplouvá z Dvořákova nábřeží nedaleko nemocnice na Františku, která je situována jen několik málo metrů od house boatu Bukanýr.

Vstupenky v ceně 250,-Kč si můžete kupovat v klubu Chapeau Rouge (Jakubská 2, Praha 1), rezervovat si je na mailu creative.reservation@gmail.com a nebo si o ně žádat přímo na facebookovské fanpagi eventu Creative na https://www.facebook.com/creativeczech.

Všichni účastníci Creative on the Boat II mají po doplutí lodi vstup na oficiální afterparty do klubu Chapeau Rouge vstup na afterparty zcela zdarma!

Kompletní informace o Creative on the Boat II naleznete na www.chapeaurouge.cz a https://www.facebook.com/events/495697123907557/.

CREATIVE-on-the-boat-II-1

Zdroj: Subgate