Dj N-Rico hrdo reprezentuje Českú republiku na párty Above & Beyond!

V sobotu 15. Září, světově známá, britská tranceová skupina Above & Beyond, bude pořádat v luxusním klubu SaSaZu svoji show „Group Therapy“.

Above & Beyond přijede doprovodit také anglický DJ Oliver Smith a rumunský DJ Mr. Pit.  Českou vlajku bude nad hlavou pomyslně držet trancový DJ N-Rico. 15. září bude velký den pro českou tranceovou komunitu.

N-Rico, vlastním jménem Roman Vyvial, se narodil 6. Července 1982 ve Frýdku-Místku a je jednou z rostoucích tranceových senzací u nás. Během několika let udělal obrovský pokrok ve svém DJingu a tato party je výsledkem a zároveň uznáním jeho tvrdé práce a snahy. Dosud hrál také v několika prestižních českých klubech jako je např. Mecca v Praze, nebo Fabric v Ostravě a měl možnost vystoupit vedle DJských jmen, jako např. Marcel Woods, Artento Divini, Manuel le Saux, Thomas Coastline, Laydee Jane a Martin Gredner. Pořádá také vlastní klubovou noc „Tranceformation“ a vydal i svůj první track s názvem „Sonar Impulse“.

N-Rico při hraní upřednostňuje čistý trance a užívá si také euforické upliftové pasáže. Nicméně na klubových akcích, jakou bude i tato sobotní, se nebojí zahrát trochu tvrdším a energičtějším stylem techtrance, čímž pokaždé dostane své publikum do vroucí euforie.

„Mojí největší motivací a odměnou je, vidět, že lidi moji hudbu naplno prožívají, na jejich tvářích se tvoří spokojený úsměv a jsou plní pozitivní energie, .. to je pak k nezaplacení“ říká N-Rico. „ Klub, lidé, moje hudba a já jako DJ, bychom se měli spojit do jednoho. Moc si to přeji a doufám v to, že se to stane také tuto sobotu. Je to pro mě vzrušující a jsem hrdý, že můžu vystupovat po boku takových velkých jmen a reprezentovat Českou Republiku“, doplňuje.

N-Rico rád komunikuje s publikem a podle jeho nekonečného úsměvu lze usoudit, že láska pro trance a jeho profesi je ryzí.

Party „Above & Beyond Group Thereapy“ pořádá United Music, která rovněž organizuje halové párty Sensation White a Transmission. United Music zastává vysokou kvalitu zvuku a osvětlení,  DJů a celkové show.

https://www.mixcloud.com/Nrico/
https://www.facebook.com/groups/213587458696467/398647186857159/?notif_t=group_comment_reply#!/events/341989999169964/
www.unitedmusic.cz

Zdroj: United Music