Detský muzikál MADAGASKAR s videoklipom Václava Noid Bártu!

Videoklip k muzikálovej verzii slávneho animovaného filmu Madagaskar natočili v Hudobnom divadle Karlín speváci Václav Noid Bárta, Michaela Nosková a Roman Tomeš – teda traja z hlavných predstaviteľov detského  muzikálu, ktorý sa v novembri predstaví aj v Košiciach a Bratislave pod názvom Madagaskar-muzikálové dobrodružstvo.

Javisková verzia je adaptáciou prvého dielu filmového megahitu Madagaskar s pôvodnou hudbou George Noriega a Joea Someillana – držiteľov ocenenia Grammy a autorov piesní Rickyho Martina, Shakiry, či Jennifer Lopez.

Na všetky deti sa už teraz tešia známe filmové postavičky: lev Alex, zebra Marty, žirafa Melman, hrošica Glória, kráľ Jelimán, jeho radca Maurice, roztomilý lemur Mort a samozrejme neodmysliteľní tučniaci z Madagaskaru – Rico, Vojín, Kowalski a veliteľ Skipper…

Dobrodružstvo najlepších priateľov z newyorskej zoologickej záhrady sprevádza hit   I Like to Move It /Já tak rád trsám, trsám/, ktorý pre českých a slovenských malých divákov naspieval Václav Noid Bárta stvárňujúci v muzikáli najznámejšieho lemura na svete – kráľa Jelimána. V ďalších úlohách sa predstavia Roman Tomeš ako lev Alex, Petr Ryšavý ako zebra Marty, Tomáš Smička ako Melman a Michaela Nosková ako hrošica Glória. Všetci sa svojim malým divákom predstavujú už teraz vo videoklipe, ktorý vznikol pred pár dňami v českom divadle Karlín a pri ktorom bola poriadne roztancovaná nálada…

Muzikál ponúkne strhujúci zážitok: kúzelnú výpravu, svetelnú show, veľkolepú choreografiu, prepracované kostýmy, známe pesničky, ale aj dojemný príbeh… Zažite spolu s vašimi najmenšími jedinečné muzikálové predstavenie, na ktorom sa zaručene nebudete nudiť!

Vydajte sa spolu s Martym, Alexom, Melmanom, či Glóriou na dobrodružnú cestu zo ZOO v New Yorku až do divočiny na Madagaskare 24.novembra v Košiciach a 26.novembra v Bratislave.

Madagaskar – muzikálové dobrodružstvo môžete vidieť po prvýkrát naživo a v češtine na oboch štadiónoch v Košiciach a Bratislave vo dvoch po sebe nasledujúcich predstaveniach o 14:00hod.  a 17:00hod. Predstavenie trvá cca 70min. bez prestávky.

Vstupenky v sieti Predpredaj.sk v cenách od 15,00 €.

Zdroj: JK