DeFuckTo s novým albumom Andělé a démoni už za necelý mesiac!

S blížícím se termínem vydání nové desky DFT přicházejí také další aktuální informace a upřesnění. Datum releasu je už pevně stanoven na 19. dubna a v tento den také proběhne křest desky ve zlínském klubu Golem.

Název dostalo album podle prvního singlu „Andělé a démoni“, kde hostuje slovenský Kali. Na tento singl byl natočen i videoklip.

DFT 2014 promo 2

Mimo něj vypustili DeFuckTo ještě další dva klipy na pecky „U mě dobrý“ a „Má to tak být“. Všechny tři vznikly v režii Drahoslava Lysáka z OpticalPRO. Další videoklip se chystá spolu s vydáním alba.

Na desce se ladí poslední detaily a konkrétní tracklist, včetně jmen hostů bude zveřejněn po odeslání do výroby, což je zhruba za 14 dnů. V tuto dobu budou spuštěny také před-objednávky. Ví se ale, že celkem by mělo CD obsahovat 15 tracků, z čehož 3 budou bonusové skladby.

Mimo Headdyho, který se už od počátků DFT tradičně stará o většinu hudebních podmazů, budou ke slyšení i beaty od dalších pěti českých a slovenský producentů a hosté se objeví i na mikrofonu. Sleduj první 3 videosingly z desky a brzy čekej další info!

https://www.facebook.com/DFTcrew

defukto_tit

Zdroj: DeFuckTo