Co ztratíš v ohni, to nalezneš v popelu.

Belgičani AMENRA, jedna z nejzásadnějších post-metalových kapel posledních let, jsou známi svými hlasitými a především intenzivními koncerty. Řev by měl bolet, zvuk by měl na těle být cítit. Zvuk temných emotivců je neúprosný, pohlcující a padá na vás jak lavina. AMENRA vámi prostě musí prostupovat.

Jenže „hlasité“ turné k novému albu je odloženo na duben 2022, co původní termíny? Zahodit je přišlo AMENRA škoda, obzvlášť po ztrátě kontaktu s fanoušky v době kovidu, a tak se temný kult Church of Ra v tyto původní, již odložené termíny rozhodl pro „turné naruby“ a odjet speciální akustické.

Tento komorní, minimalistický formát tichého intimního koncertu AMENRA nabídne možnost svým fanouškům předat skutečnou a čistou esenci jejich hudby, která – v této podobě odřená až na kost – dostává úplně jiný stupěň bolestné bezútěšnosti. (Záznam z vystoupení na Grauzone festivalu by vám mělo napovědět, co vás čeká.)

Akustický koncert AMENRA se uskuteční 23. září ve smíchovském Futuru a žádný fanoušek kapely by si tuto příležitost neměl nechat ujít. Bůh ví, kdy se může opakovat.

AMENRA acoustic
23. 9. 2021 – Praha, Futurum
FB event: https://facebook.com/events/1495239957491544
TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/497

Zdroj: Obscure promotion