Cityfest Piešťany 2016.

Po ročnej odmlke sa do centra Piešťan vracia najväčšie kultúrne podujatie, ktoré sa koná na území mesta a návštevníci i obyvatelia si ho opäť budú môcť vychutnať úplne zadarmo. Organizátori, ktorými sú po novom B&R Group a Agentúra Crea sľubujú, že ročník 2016 bude ešte lepší ako tie predošlé a hoci festival prejde viacerými zmenami na svoje si prídu úplne všetci bez ohľadu na vek či hudobné vyznanie.

Cityfest 2016 bude iný, hudobne rozmanitejší, ale v podstate taký istý. Po dvoch mimoriadne úspešných ročníkoch 2013 a 2014 sa nám žiaľ z finančných dôvodov nepodarilo zorganizovať jeho tretí ročník v roku 2015 a to aj  napriek nášmu veľkému úsiliu. Bohužiaľ podujatie tohto rozmeru, zdarma v centre mesta je možné robiť iba s podporou partnerov.

Mimoriadna odozva ľudí a obrovský záujem o toto podujatie nám dodal ďalšiu energiu a spravili sme všetko čo bolo v našich silách, aby sme toto podujatie zachránili. „Preto by som sa aj touto cestou chcel poďakovať Agentúre Crea a všetkým partnerom, ktorí sa na tomto skvelom podujatí podieľajú.

Verím, že sa k nim pridajú aj tí, ktorým by na kultúrnom živote a turizme v meste malo záležať najviac a Cityfest bude baviť ľudí aj v ďalších rokoch. „

„Vzhľadom k tomu, že na programe sa v tejto chvíli ešte stále pracuje a na našich sociálnych sieťach sme dali možnosť ľuďom tipovať a posielať námety na účinkujúcich nebudeme v tejto chvíli  konkretizovať účinkujúcich, ale môžem prezradiť, že prvý krát budú na CITYFESTE aj  známe zahraničné mená čo bude najväčšia a prelomová zmena oproti minulým ročníkom.

Cityfest 2016 bude moderný festival so všetkým čo k tomu patrí . V mene organizátorov všetkých srdečne pozývame, aby zahodili starosti každodenného života a prišli sa zabaviť na bezpochyby najväčšiu žúrku, ktorá  odštartuje tohtoročné leto“ povedal Ján Románek, manažér festivalu CITYFEST Piešťany

viac informácií o festivale sa dozviete na FB stránke:  https://www.facebook.com/cityfest.sk
A FB udalosti: https://www.facebook.com/events/968112793243262/

CITYFEST

Zdroj: Organizátor