Citadela s Paulem van Dykom: Michael Burian – Bol som prvý, kto to vedel!

Jaká byla tvoje reakce, když jsi slyšel, že Paul van Dyk na akci Citadela nedorazí? 

Protože jsem se svojí firmou Bohemian recordings zařizoval Paulovo vystoupení v Brnì, byl jsem první, kdo tuto zprávu z jeho managementu dostal, samozřejmì, že jsem jí bral za špatný vtip, ale bohužel to vtip nebyl. Následovalo nìkolik velice složitých hodin mého života, nakonec se nám ale díky velice dobrým vztahùm podařilo vyjednat alespoň náhradní datum a celou akci o dva týdny posunout.Jaký je tvùj názor na vzniklou situaci a zmìnu termínu?

Pro každého pořadatele je nìco podobného vždy tím nejhorším snem, který se mùže stát realitou, jsme jenom lidi a život píše rùzné situace.Co říkáš na anketu ohlednì jmìní djských superstar?
Myslím, že všichni jmenovaní tohoto dosáhli poctivou cestou a tak je vše v pořádku. Nemyslím si ale, že je šťastné, tyto vìco takto ventilovat, bohužel to u nìkterých lidí vzbudí závist.


Co jsi vzkázal Paul van Dykovi?

Hlavnì ať je v pořádku, a že se na nìj všichni tìšíme!Michael Burian vystoupí v premiérovém LIVE PA setu s kolegou Robertem Burianem na Citadele 29.6. , v čase 23:00 – 01:00, tedy před Paulem van Dykem!PVD
Zdroj: PNPS – Dalin Vajčner

Publikoval: Redakcia GREGI.NET