Bryan Adams šokuje: v Bratislave bude hrať 140 minút!

Čas do začiatku vystúpenia sympatického Kanaďana v Bratislave sa už počíta na hodiny. Autor hitov ako All for love, Summer of 69 či Run to you krátko pred koncertom narobil organizátorom vrásky na čele. V metropole Slovenska chce totiž hrať až 140 minút! Jeho koncert tak skončí neskoro v noci, kedy platí v okolí Aegon Areny / NTC prísny zákaz rušenia nočného pokoja. Agentúra NuCoast, ktorá koncert organizuje, musela pre kanadského rockera vybaviť špeciálnu výnimku.

Bryan Adams zahrá v rámci dve a pol hodiny trvajúceho koncertu všetky svoje najväčšie hity. Summer Of ´69, Please forgive me, robinhoodovská (Everything I Do) I Do it Do It For You, alebo mušketierska All For Love ale aj Run To You a Heaven sú zárukou naozaj skvelého rockového koncertu.
Všestrannosť Bryana Adamsa potvrdzuje aj fakt, že už niekoľko rokov je známy aj ako špičkový fotograf. Jeho fotky nájdete nielen na obaloch jeho albumov, ale aj v katalógoch prestížnych módnych značiek.

Bryan Adams je jedným z najväčších hudobných artiklov z Kanady. Na jeho konte sa nachádza viac než 65 miliónov predaných albumov. Počas svojho turné navštívil aj také krajiny ako Pakistan či Vietman , kde ako prvý „západniar“ odohral svoj koncert. Na Slovensku koncertoval po prvý krát v roku 2003.
Vstupenky na koncert Bryana Adamsa 28. júla v bratislavskej Aegon Arene / NTC sa predávajú exkluzívne v sieti Eventim.sk. Cena lístkov sa začína od 49 €.

https://www.eventim.sk/sk/vstupenky/bryan-adams-bratislava-ntc-aegon-arena-266983/event.html
https://www.nucoast.com

Bryan Adams
Dátum : 28.7.2012
Miesto: NTC Bratislava
Vstupenky : sieť Eventim.sk, www.eventim.sk
Predaj: od 24.4.2012
Cena: od 49 €

Bryan Adams

Zdroj: Organizátor
Publikoval: Gregi