Bratislavské Jazzové Dni 2012: Mario Biondi, Diana Reeves a Kool & The Gang v októbri na Slovensku!

Mario Biondi, Diana Reeves a Kool & The Gand budú headlinermi 38. ročníka Bratislavských Jazzových Dní Slovenská Sporiteľňa 2012. Predpredaj vstupeniek začne už tento piatok 20. júla.

DReeves_3DR2008ChristianLantry-52636.jpg

Bratislavská Incheba hala B už po druhýkrát privíta fanúšikov džezu na jesenných Bratislavských Jazzových Dňoch. V dňoch 26. až 28. októbra 2012 počas víkendu plného svetového džezu, skvelej hudby a špičkových hudobníkov vystúpi na džezákoch v piatok talianska megastar Mario Biondi, hviezdou sobotného večera bude americká džezová diva Diana Reeves, v nedeľu bratislavskú Inchebu roztancuje funková bomba Kool & The Gang.

IMG_2090_small.jpg

Festival otvorí svojím koncertom v piatok slovenská formácia FAT breakFAST, víťaz minuloročnej súťaže Pódia mladých talentov dobrej hudby Nadácie SPP. Súťaž, ktorá sa stáva čoraz populárnejšou medzi hudobníkmi, sa uskutoční aj tento rok. Prihlášku je možné poslať do konca augusta, informácie a podmienky súťaže sú zverejnené na webovej stránke festivalu www.bjd.sk.

KTG press photo by Silvia Mautner_small.jpg

Vstupenky na festival budú v predaji prostredníctvom sietí Ticketportal a Tipos Ticket od piatka 20. júla. Cena vstupeniek zostáva rovnaká ako na minuloročnom festivale. Organizátori pripravili pre fanúšikov aj limitovaný počet, 100 ks denných vstupeniek na voľné sedenie za skvelú cenu 20 Eur.

V predaji bude viacero druhov vstupeniek, jednodňových aj permanentiek na celý festival:
– denná vstupenka / voľné sedenie – limitovaný počet 100 ks – 20 Eur
– denná vstupenka / voľné sedenie – 25 Eur
– denná vstupenka / sedenie na miesto – 35 Eur
– permanentka / voľné sedenie – 60 Eur
– permanentka / sedenie na miesto – 90 Eur
– VIP permanentka – 180 Eur

Zdroj: BJD
Publikoval: Redakcia GREGI.NET