Blíži sa Čas vianočný podľa Bystríka.

Spevák a skladateľ Bystrík tento rok vydal a úspešne pokrstil nový album „Hej dievča“, ktorý je plný autorských piesní a zaujímavých bonusov. Jedným z nich je tematická skladba Čas vianočný, ktorá nám prináša do domova pokoj a pohodu. Vypočujte si túto skladbu spoločne s nami.   

Na novom albume nájdete najznámejšie  a najobľúbenejšie Bystríkovie piesne, ako aj novinky. Čas vianočný je skladba, ktorú Bystrík nahral spoločne so svojou kapelou a detským speváckym zborom z Trnavy. Klip vyšiel v spolupráci s Andrejom Šiškom z  Cone.visual štúdia.

,, Vianoce vždy boli pre mňa najkrajším sviatkom v roku, ale odkedy máme deti, prežívame ich spoločne ešte intenzívnejšie. Milujem atmosféru vo vzduchu, ten pokojn Štedrého večera, ako sa všetko zastaví a vo vzduchu je cítiť iba dobro okolo nás. A presne aj o tom je  je naša nová vianočná pieseň, ktorá sa volá „Čas vianočný“. Je to naša prvá vianočná pesnička a nesmierne ma teší,  že si ju so mnou zaspievala aj moja dcéra Amálka spolu s detským zborom.“ , hovorí Bystrík.

Pieseň, rovnako ako celý album si môžete vypočuť na svojich obľúbených streamovacích zariadeniach ( iTunes, Spotify, Deezer, Tidal… ) a videoklip  je dostupný na oficiálnom YouTube Bystríka a jeho bandy. 

Album nájdete v predaji online, alebo vo všetkých dobrých kníhkupectvách.
Viac informácií nájdete na www.bystrik.com

,,Prajem nám všetkým krásny Vianočný čas aj napriek ťažkému roku, nech je plný radosti, pokoja a lásky. Buďme k sebe dobrí a to nielen počas vianočných sviatkov “.  

Zdroj: Bystrík banda