Billy Barman vystúpia v novej show Na Plnú hudbu v bratislavskom Nu Spirit Clube.

Na Plnú Hudbu je vaša nová show bez efektov a zbytočného afektu. Slovenské rockové kapely aj jednotlivci na jednom pódiu s verziami ich najväčších hitov v komorných verziách a aranžmány, ktoré ste doteraz nemohli vidieť.

A už ich nikdy ani neuvidíte!  Neznáme historky zo života chalanov z kapely Billy Barman pre vás aj tentokrát vytiahnu Lucia s Galagerom.

Milly a Vanilly – dvaja libertíni, kamaráti od detstva a problémoví adolescenti bez riadneho ukončeného vzdelania, sa po rokoch strávených na cestách Európou vrátili do Bratislavy, aby tu rozbehli kapelu… hnalo ich presvedčenie, že ich rodné mesto sa stáva, alebo aspoň jedného dňa isto bude – mekkou indie-rockenrollu.

Po počiatočnom koketovaní s talianskym barovým bubeníkom Georgiom a trnavským kamionistom a basistom Petrom Novákom, sa zostava kapely ustálila v zložení: Milly, Vanilly, Majster Šíše, Ajven Rajnér a Kuba Tvrďas. Pozoruhodné je, že všetci traja novopríchodzí pochádzajú z Prievidze, bezpochyby hornonitrianskej mekky indie-rockandrollu !!

Lístky v predpredaji v sieti ticketportal za limitovanú cenu 5€. Na mieste 6€.

20.2.2014
Nu Spirit Club – Pasáž Luxor Štúrova 3, Bratislava
Billy Barman hrajú Na Plnú Hudbu
Moderuje Lucia a Galager (Radio_FM)
https://www.facebook.com/events/747546438598667/
https://www.ticketportal.sk/event.aspx?ID=19202
https://www.billybarman.sk/
https://bandzone.cz/billybarman
https://www.facebook.com/billybarman.sk

webpost

Zdroj: Nu Spirit