Betrayers Of Blood Pt. 9: 18. januára v Banskej Bystrici!

Zradcovia Krvi sa Vám tentokrát rozhodli sprostredkovať samotné „Peklo Na Zemi“! Okrem toho prinášajú inovácie, tradície a to všetko za stále bezkonkurenčnú cenu. Čakáme Vás v najlepší možný deň – v SOBOTU!! v zostave:

INFERNO [Esoteric Black Metal / CZE]

„Nesnášenlivý bezbožný černý kov“ z Čiech je späť s novým albumom! Kakofónne i disharmonické pasáže, dávka psychedélie a celkovo obrovský posun tejto legendy vás vtiahnu do „Omniabsence Filled By His Greatness“. Či už prijmeš „Starý Řád“ alebo nie, aj tak budeš „Navěky Požírán Krysami“!

LUNATIC GODS [Avant-Garde Melodic Extreme Metal]

Treba ich vôbec predstavovať? Šialení Bohovia – kapela, ktorá získala mnohé ocenenia, nestojí na 1 mieste a prechodom k slovenčine ešte stúpla. Ak vám nestačilo „Vlnobytie“, sú tu „Slnovraty“! ..A možno príde aj Ibronka.

DOOMAS [Melodic Doom/Death Metal]

Peťo Beťko a spol. zaznamenali v poslednej dobe veľký progress, a to vo viacerých aspektoch. Ich hudba pôsobí záhubne, no pritom otvorene. Ich reklama je špičková a marketing majú zmáknutý na jednotku.. TO musíte vidieť!

PRAROD [Pagan/Folk Metal]

Slovanské posolstvo i históriu našich pohanských predkov nám prinesú bratia spod hradu Matúša Čáka. Nebudú chýbať folkové nástroje a „Na ceste k Zániku“ spoznáte, kto je vládcom tunajšieho paganu!

ACHSAR [Majestic Epic Melodeath Metal]

Nenápadná partička, ale samozrejme žiadni amatéri! Severská melodika v pravej temnej atmosfére nikdy nie je na škodu.. Nepremeškajte! (For fans of KALMAH, WINTERSUN etc.)

Entry: 5 €
+ Súťaž o CD’s a Merchandise kapiel, PROFI-Zvukár, Distro
FB event: www.fb.com/448900128549523

Betrayers Of Blood Pt. 9

Zdroj: Organizátor