Berenika Kohoutová vydáva singel „Tři tečky“ a prostredníctvom SMSiek nás berie do svojej love story, ktorá sa skončila manželstvom

„Začiatok našej love story je vlastne úplne presne vidieť v klipe. Kryštof mi cez Facebook poslal tri bodky, čo si v tom momente myslel, že je podľa neho najlepší pick-up line. Pár dní však trvalo, kým som to vôbec zaregistrovala, ale potom sme si začali písať a písali sme si mesiac vkuse. Potom sme išli na prvé rande… a teraz máme spolu dcérku Lolu!“popisuje príbeh piesne speváčka. SMSky, ktoré nás sprevádzajú príbehom videoklipu sú podľa autorky úplne autentické, bez akýchkoľvek prikrášlení, rovnako ako celý príbeh.

„Vzhľadom k tomu, že môj muž je veľmi šikovný copywriter, ma naozaj počas toho mesiaca balil na svoje správy. Ale samozrejme, že tam muselo byť niečo viac. Proste bolo hneď jasné, že si vzájomne rozumieme,“ komentuje s úsmevom Berenika, ktorá tak svojmu manželovi splnila sen a napísala mu pieseň. „Myslím, že ju miluje. No, kto by nemiloval pesničku, ktorá je o tom, aký je niekto skvelý a ako ho zbožňujete?“ podotýka Berenika. 

O hudbu sa postaral producent Jiří Burian, zatiaľ čo text a melódiu si napísala Berenika sama. Námet, samozrejme, prišiel od Kryštofa, rovnako ako pri jej najväčšom hite „Dělám stojky“. „Vtipné je, že môj najväčší hit Dělám stojky je Kryštofova zásluha. Písali sme si naozaj skoro celé dni a noci. Bola som na ňom tak závislá, že keď mi na pár hodín neodpísal (čo bolo väčšinou, lebo zaspal alebo som niekde bola), tak som začala dosť blbnúť a… robiť stojky. A pretože to bolo pre mňa dosť divoké obdobie, robila som ich dosť často, až z toho vznikla pesnička,“ spomína Berenika a pripisuje manželovi „Tři tečky“.

Netradičný klip vznikol pod vedením Jana Stracha. Okrem textoviek dopĺňajú videoklip aj tanečníci pod vedením choreografky Angee, ktorá s Berenikou pravidelne spolupracuje. „Točili sme prevažne v odstavenom vagóne na holešovickej stanici, ktorý musel o pár hodín odísť. Takže trochu časový press, ale Honza Strach to krásne zvládol. Dosť som ho obdivovala, pretože všetko to bolo na poslednú chvíľu, ja som prakticky nemala žiaden čas na prípravu, potom sme mu tam priniesli Lolu… bol trpezlivý a úplne profi,“ pochvaľovala si autorka prácu celého tímu.

O hudbu se postaral producent Jiří Burian, zatímco text a melodii napsala Berenika sama. Námět ovšem přišel od Kryštofa, stejně jako u největšího hitu Dělám stojky. „No, vtipný je, že můj největší hit Dělám stojky je taky Kryštofova zásluha. Psali jsme si opravdu skoro celý dny i noci. Měla jsem na tom takovou závislost, že když mi pár hodin neodpověděl (což bylo většinou proto, že třeba usnul, ale já zrovna někde byla), tak jsem začala dost pařit a … dělat stojky. A protože to bylo moje docela divoký období, dělala jsem je dost často, až z toho vznikla písnička,“ vzpomíná Berenika a připisuje manželovi Tři tečky.

Netradiční klip vznikl pod vedením Jana Stracha. Kromě textovek doplňují videoklip i tanečníci pod vedením choreografky Angee, která s Berenikou pravidelně spolupracuje. Točili jsme převážně na holešovickém nádraží v odstaveným vagónu, který za pár hodin musel odjet. Takže trochu časový press, ale Honza Strach to krásně zvládnul. Dost jsem ho obdivovala, protože všechno bylo na poslední chvíli, já neměla prakticky čas na přípravy, pak jsme mu tam přivlekli Lolu… byl trpělivej a naprosto profi,“pochvalovala autorka práci celého týmu.

Berenika Kohoutová – Tři tečky
STREAMINGOVÉ SLUŽBY
www.instagram.com/berenika_off
www.facebook.com/Kohoutovaberenika

Zdroj: TS