Beats For Love 2014: Z Británie priletí aj Aphrodite!

Dnes vám představujeme další čtyři nové tváře a na chuť si přijde opravdu každý.

První tváři tohoto týdne je britský hudební dj a producent Gavin King. Na hudebním poli především známý jako Aphrodite. Od roku 1997 se soustředil převážně na jungle a drum and bass a významně se zasloužil o jejich rozšíření. Někdy se mu proto říká Král junglu. Jeho sety jsou pestré, sahající od oldschoolových smyček až po aktuální zvuky tvrdšího d’n’b. Aphrodite patří společně s Johnem B a Tantrum Desire mezi hlavní vystupující na scéně s drum and bassem.

Aphro-2

Máte chuť spíše na texty a houpavé rytmy? Slovenský rapper Majk Spirit by měl vaší chuť obohatit. Dvakrát oceněn v hudební anketě Zlatý slavík jako objev roku s videoklipem roku 2011. V roce 2012 se stal vítězem ocenění MTV Europe Music Awards v kategorii Best Czech and Slovak Act. Od roku 2000 vydal spoustu singlů a spoustu z nich představí právě na Beats For Love.

379933_319852474706111_1644549155_n

Ze Spojených států přiletí nejen Rocky Rock, ale dokonce i Bryan Cox. Jeho desetileté zkušenosti plné funky rytmů ve spojení s tech housem dodává na všech hudebních eventech po celém světě spoustu příjemné energie. A kdo by raději energii načerpal spíše z dlouhých breakdownů a trancových ploch, může se těšit na slovenskou krásku, djku a producentku známou jako Nifra.

nifra

V úterý se můžete těšit na odtajnění spousty dalších vystupujících, od drum and bassu až po reggae. Veškeré další informace, tipy a rady, aktuality a vše co Vás zajímá ve spojení s Beats For Love, naleznete na oficiálních stránkách festivalu www.b4l.cz.

Vystupující: Aphrodite (UK), Rocky Rock (USA), Gramophonedzie (SR), John B (UK), X-Press 2 (UK), Tantrum Desire (UK), Stoneface&Terminal (DE), Colombo (SPA), Du’Art (PT), A-Brothers (AT), Macho (SK), Majk Spirit (SK), Bryan Cox (USA), Papa Django & Swing Thing (SK), The Carlson Two (DE), Mini Da Minx (UK), LocoMatiV (SK/BE), Loktibrada (SK), Boss (SK), FreekOut (PL), Freeman (PL), Hppy (PL), Fatcut (PL), Dragon Hoang (SK), Nifra (SK), Pavel Krejdl, Golpe, Destroyer, Makarov, No-On, Kaisersoze, Orbith, Ravic, Callboy, Franke, Dazzy, Junior Jan, Martin Dee, CyClown, Dafman, Skais, Lowa, Harakiri Breaks Brothers, Paolo Di Maki, Max W, DayD, CubaQa, Sens, Mildee, John Weah atd.

Odkazy:
www.b4l.cz  – oficiální webová stránka festivalu
https://www.facebook.com/beats.for.love – oficiální stránka festivalu na fb

b4l_poster

Zdroj: Beats For Love 2014