Beats for Love 2014: Ďalšie novinky na poli elektroswingu a breakbeatu.

Tento týden představujeme další headlinery, tentokrát Papa Django & Swing Thing a první ženu letošního roku s českými kořeny Mini Da Minx.

Oblíbená DJská dvojice Papa Django & Swing Thing se po festivalové sezóně a miniturné po USA a Mexiku vrátila do středoevropských klubů a tančíren v plné síle. Tento rok se představí na Beats for Love v Ostravě. Jak bývá jejich dobrým zvykem, v létě vystoupí s originální selekcí doplněnou o přehršel nespoutané energie.

pp_s

Mnoho nespoutané energie představí i další vystupující, tentokrát první představená žena letošního roku, Mini Da Minx. Za dobu její kariéry nasbírala spoustu zkušeností od České republiky až po Britské ostrovy, kde sídlí doposavad. Mini Da Minx se ukázala na spoustě světových breakbeatových eventech jako International Breakbeat Awards, legendárních TCR BBQ, Glastonbury Festival a tak dále. Stále nejste přesvědčení?

horn1bsml

Veškeré informace, tipy a rady, aktuality a vše co Vás zajímá ve spojení s Beats For Love, naleznete na oficiálních stránkách festivalu www.b4l.cz.

Vystupující: John B (UK), Tantrum Desire (UK), Stoneface&Terminal (DE), Colombo (SPA), Du’Art (PT), A-Brothers (AT), Papa Django & Swing Thing, Mini Da Minx, Orbith, Lowa, atd.

Veškeré informace, tipy a rady, aktuality a vše co Vás zajímá ve spojení s Beats For Love, naleznete na oficiálních stránkách festivalu www.b4l.cz.

www.b4l.cz
www.facebook.com/beats.for.love
www.facebook.com/events/256008524549264/

b4l_poster

Zdroj: Beats for Love