BEATS FOR LOVE PORIADNE PRITVRDILO! V LETE DO OSTRAVY PRILETÍ DOPE D.O.D. A ZATOX! 

V priebehu posledných týždňov B4L zverejnilo niekoľko svetových mien rôznych žánrov. Pribudli mená na nový oficiány “main stage”, ale aj na techno alebo house stage.

Do Ostravy pricestuje najlepší európsky hip-hopový live projekt Dope D.O.D, 94. najobľúbenješí DJ sveta Zatox a legenda vokálového drum and bassu – Danny Byrd. 

„Angličan Danny Byrd je legendárnym producentom a DJom. Danny je jedným z prvých tvorcov vokálového drum and bassu a niektoré jeho tracky sú považované za hymny tohto žánru. Tento rok Danny oslavuje 20. rokov pôsobenia na scéne. V Ostrave vystúpi prvý krát a to práve na našom festivale” – komentuje promotér festivalu B4L – Kamil Rudolf. 

Na jubilejnom 5. ročníku najväčšieho tanečného festivalu v srdci Európy sa predstaví aj najlepšia hip hopová a rapová skupina DOPE D.O.D. ktorá pochádza z Holandska.

„Hip hop a rap v ich prejave je zmes hardcoru, dubstepu, horrorcore, grime a trapu. Za dobu svojej existencie už spolupracovali s takými hviezdami ako Snoop Dogg, Redman, ONYX, Korn, Limp Bizkit a mnoho ďalších,“ dodáva promotér B4L.

„Hviezdy veľkého formátu sa tento rok objavia aj na Devastator Hardcore & Hardstyle stage. Konkrétne na hardstyle stage priletí reprezentovať taliansky Zatox, ktorý je 94. najobľúbenejším DJom sveta za rok 2016, a ako jeden z mála hardstyle DJs hral 5x v živote na Qlimaxe, najväčšom hardstyle indoor festivale na svete. Sme veľmi radi, že sa objaví aj u nás” – komentuje marketingový manažér Matyáš Ožana. 

„House & Techno stage taktiež pozná svojho prvého headlinera. Anglicko má vo svete tanečnej hudby obrovské zastúpenie, a to sa prejavuje aj na týchto stageoch. House predstaví mladú, krásnu a hlavne veľmi talentovanú RACHEL K COLLIER, ktorá nie len hrá, ale do svojich setov aj spieva. 

​Techno fanúšikov príde tento rok roztancovať MARK REEVE, ktorý je na scéne už od 90. rokov a v roku 2016 bol jeho track ‚Run Back’ najpredávanejší techno track vôbec” – ukončuje Ožana.¨

​Vstupenky sú aktuálne v predpredaji za 490CZK + poplatky predajcu. V predaji sú aj VIP vstupenky, vstupenky do Love kempu a vstupenky na festivalové parkovisko. 

https://www.b4l.cz

Zdroj: B4L