Beats for Love 2014: Láska, železo a tři dny unikátního FREE festivalu.

Stejně jako minulý rok, tak i tento se můžete těšit na nový ročník tanečního festivalu Beats for Love v industriálním parku Dolních Vítkovic. Bude to stát za to!

Beats for Love v loňském roce navštívilo přes 25.000 návštěvníků a stal se největším tanečním festivalem v ČR! Akce proběhla v industriálním areálu, který se nachází v centru Ostravy a na tři dny se tím severomoravská metropole proměnila v jedno obrovské taneční město. Pět hudebních scén, návštěvníci z celé Evropy a zhruba 200 hudebních artistů z celého světa. Vystoupili Djs jako je Olav Basoski, Takaaki Itoh, Patrick DSP, Jamie Irie, Matrix & Futurebound a mnoho dalších.

Druhý ročník festivalu bude pořádán 3. až 5. července roku 2014 a bude nabízet spoustu novinek. Rozšíření areálu o třetinu, ještě kvalitnější line up, více relax zón pro návštěvníky, výrazné zlepšení světelného a hudebního parku a obsáhlejší nabídku mimohudebního programu.

V rámci novinek se mohou návštěvníci těšit na rozšíření hudebních pódií o Electroswing & Breakbeat, který se objeví na festivalu poprvé, stejně tak jako trance, který doplní house scénu. Z loňského roku nezapomenutelná Party Village nabídne rozšíření programu o elektronické kapely. I tento rok Beats for Love bude podporovat region a to na scéně Ostrava & Playa.cz stage. Stejně jako v roce minulém, můžete očekávat hudební styly drum and bass, techno, hip hop, reggae a house. V jednání jsou DJ jména světového top žebříčku.

Koncept festivalu je jasně daný a i letošní ročník se bude odehrávat v duchu a myšlence FREE festivalu. Opět bude připravena spousta stánků s občerstvením, workshopů, sportovních aktivit a pro všechny návštěvníky bude i letos postavené stanové městečko Love Camp. Festival bude brát ohled i na ekologický dopad a opět nabídne závěsný kelímek. Další novinkou je zavedení letního kina a chill out zóny, která na travnaté ploše v srdci areálu vytvoří oázu klidu a nezbytného relaxu. Zajímavostí bude skipový výtah, který Vás vyveze až na vrchol Vysoké pece č.1.

Na počasí jsme připraveni! Věřte, že na žádném jiném tanečním festivalu ve střední Evropě nenajdete zastřešené plochy pro téměř 8.000 návštěvníků, jen na Beats for Love!

Těšit se můžete i na první letošní warm up s elektronickou live sestavou Kosheen na jaře 28. března 2014 v ostravské Bonver aréně.

Věříme, že letošní druhý ročník naváže na impozantní start a na spoustu pozitivních ohlasů nejen z řad návštěvníků, ale i umělců. Veškeré aktuality a praktické informace o festivalu naleznete na oficiálních stránkách www.b4l.cz.

www.b4l.cz
www.facebook.com/beats.for.love
www.facebook.com/events/256008524549264/

b4l_poster

Zdroj: Beats for Love