Austrálska skupina Karnivool sa opäť predstaví v Bratislave!

Před necelým rokem se představili jako předkapela na turné Stone Sour a svým výkonem doslova pozitivně šokovali většinu přihlížejících. Australská senzace KARNIVOOL patří mezi nejlépe hodnocené kapely současné progresivní rockové scény a svůj status potvrdili nejen po boku Stone Sour, ale také na svém aktuálním albu „Asymmetry“, jehož propagaci bude z velké míry věnováno i jejich aktuální evropské turné, které se zastaví také 19.6. v Bratislavě v klubu Randal.

KARNIVOOL jsou kapelou, která již nějaký ten čas sbírá zasloužené vavříny v domovské Austrálii, ale starém kontinentu jsou pro řadu posluchačů tak trochu malou neznámou. Tento stav se však zejména v posledních letech začíná měnit a KARNIVOOL nyní podniknou další frontální útok na Evropu, aby zde propagovali své vynikající nové album „Asymmetry“, které v Austrálii sbírá jednu hudební cenu za druhou.

Karnivool foto2

KARNIVOOL jsou jednou z mála současných kapel, která se neustále snaží posunovat mantinely progresivní rockové hudby a neutápět se v již zavedených šablonách. První úspěch zaznamenali již se svým debutovým albem „Themata“ z roku 2005, ale průlom přinesla až následující deska „Sound Awake“, která KARNIVOOL vystřelila jako kometu. Logickým pokračováním je pak právě nahrávka „Asymmetry“, díky níž jsou KARNIVOOL pasováni do role nástupců kultovních TOOL a dalších velikánů alternativní hudby.

Koncert v Bratislavě bude jejich prvním sólovým vystoupením na Slovensku a i podle dosavadního fanouškovského zájmu se bude jednat o nevšední zážitek.

Karnivool foto1

Jako speciální host se na koncertu představí dobře známá slovenská formace SYMBIOSIS.

Vstupenky na koncert KARNIVOOL jsou již nyní k dostání ve všech běžných předprodejních sítích. Bližší informace naleznete na webu www.obscure.cz.

KARNIVOOL (aus)
+ support: Symbiosis (svk)
19.6.2014, Bratislava – Randal
www.karnivool.com.au/band
www.obscure
www.randalclub.eu

Poster_Karnivool_Bratislava

Zdroj: Obscure Promotion