Apokalypsa New Age: Praktické informácie

ZÁKLADNÍ ÚDAJE
termín akce: 22. listopadu 2013
začátek vpouštění do pavilonu P: 17:00

VSTUP NA BVV (BRNĚNSKÉ VELETRHY)
PĚŠÍ : Použijte bránu č. 7
VJEZD VOZEM: Použijte bránu č. 9 pro vjezd na hlídané parkoviště

From AutoCAD Drawing "D:Dokumentyrastry_platnost_od_1-1-2009r

Stáhněte si kompletní mapu Apokalypsa New Age – https://www.praan.cz/apo36_mapa.jpg

PARKOVÁNÍ

PARKOVÁNÍ NA VOLNÉ PLOŠE: Bude zpoplatněno brněnskými veletrhy – parkoviště je hlídané a nachází se před pavilonem P.

PARKOVÁNÍ VIP: Pro VIP je parkování ZDARMA, je součástí VIP vstupenkynebo akreditace a nachází se z boku pavilonu P.

PARKOVÁNÍ VIP GOLD: Pro VIP GOLD je parkování ZDARMA, je součástí VIP GOLD vstupenky a nachází se z druhé části pavilonu P.(vlevo)

PRODEJ VSTUPENEK NA MÍSTĚ

Z důvodu velké kapacity pavilonu P se budou i na místě prodávat vstupenky a to:
STANDARD – 890 CZK
VIP – 1490 CZK
VIP GOLD – 2490 CZK

VSTUP DO PAVILONU P

Vstupenky STANDARD

Hlavní brána pavilonu P bude rozdělena na několik koridorů, přičemž každý Vás přivede k turniketům, které zkontrolují pravost vstupenky.

Vstupenky VIP

Z boční strany pavilonu P bude připraven VIP vstup, který bude rozdělen na 2 koridory viz. mapka. U vchodu bude pro VIP návštěvníky šatna ZDARMA.

Vstupenky VIP GOLD

Úplně nový a soukromý vchod pro majitelé VIP GOLD vstupenek najdete u vchodu do House/Tech-house pódia viz. mapka. U vchodu bude pro VIP GOLD návštěvníky šatna ZDARMA

Samotné vchody pro majitelé všech vstupenek budou označeny.

Upozorňujeme na možný výskyt dealerů s lístky z médii, či s falešnými napodobeninami. Pravost lístků zaručeně ověří až naše turnikety! Neriskujte tak zklamání v podobě zákazu vstupu na akci. Jediné pravé vstupenky zakoupíte v oficiálních předprodejích akce a na naší pokladně na místě. Podporujte pořadatele, nikoliv zloděje.

Se vstupenkou VIP a „standard“ není možné opakovaně opouštět a zpětně navštěvovat pavilon P. Pro pobyt na čerstvém vzduchu či kouření doporučujeme navštívit zimní zahradu (mezi Tech-House a Minimal People stage), kde budou také občerstvovací stánky. Opakované opouštění pavilonu P mohou využít pouze majitelé VIP GOLD.

ŠATNY

Velkokapacitní šatny budou umístěny přímo za tribunami hlavního pódia. Díky velikosti pavilonu P tak nebudou vznikat velké fronty a čas strávený krátkým odbavením si už můžete zpříjemnit poslechem produkce z hlavní stage. Šatny jsou nachystané pro dvojnásobný počet návštěvníků než očekáváme a otevřeny budou od začátku až do konce akce.

BEZPEČNOST AKCE

O bezpečnost a hladký průběh se bude starat více než 80 prověřených a proškolených osob. Tento personál jako „pořadatelská služba“ je tu pro vás. Zeptejte se proto jeho členů na vše, co chcete k akci vědět. Na Apokalypse bude také záchranná služba a profesionální zdravotníci. Prosíme o prostudování plánku akce, ať můžete snadno najít vše, co je pro vás nachystáno. Je to vaše noc a my chceme, abyste si ji užili na maximum.

WC A HYGIENA

Toalety najdete při hlavním vchodu ve vstupní hale (FOAYE), dále přímo v pavilonu P u hlavního pódia, další velkokapacitní toalety se nachází u pódia House/Tech-house stage. Držitelé VIP & VIP GOLD vstupenek budou moci využít toalety na galerii hlavního pódia. Prosíme udržujte čistotu a pořádek, ať si můžeme všichni užít akci ku všeobecné spokojenosti. Děkujeme.

NA AKCI JE ZAKÁZÁNO

Do pavilonu P je zakázáno vnášet: vlastní jídlo a pití, drogy (tvrdé i měkké), sklo, aerosolové rozprašovače, hole, plechovky, plastové / PET lahve a ostré předměty a jakýkoliv jiný předmět, který by mohl ohrožovat návštěvníky akce. V případě jakýchkoliv komplikací má náš bezpečnostní tým poslední slovo. Oblečení anebo jiné viditelné fyzické znaky na vzhledu, které vyjadřují explicitní politické, sociální hnutí a skupiny, jsou zakázány. Vstup zvířatům je zakázán.

BARY & OBČERSTVENÍ

Na hlavním pódiu bude celkem 6 zásobených barů, další bar najdete na galerii. Minimal people stage a House/Tech-House stage nabízí celkem 4 bary, které jsou umístěny přímo u pódií s dobrým výhledem na vystupující umělce. Součástí akce jsou samozřejmě stánky s jídlem, party doplňky a různé aktivity našich partnerů.

MERCHANDISING APOKALYPSA

Apokalypsa spustila svůj oficiální merchanding k této akci. Prostudujte si naši nabídku zboží, na akci budeme mít stánek! https://www.merchmania.cz/apokalypsa-electronic-music-festival/

VIP GOLD BARY

Majitelé VIP GOLD vstupenek mají po celou dobu alko/nealko zdarma. Výdejní gratis bar se nachází v zázemí hlavního pódia, tedy v místech, kde můžete potkat všechny vystupující umělce. Prosíme, jelikož se jedná o backstage, o slušné chování a respektování umělců chystajících se na svá vystoupení. V mapce je tento prostor zaznačen jako GOLD. Do backstage se majitelé vstupenek VIP GOLD dostanou z boku pódia (z pravé strany, z pohledu návštěvníka na hlavní pódium)

PROPAGACE JINÝCH AKCÍ

Jakákoliv reklama je zakázána. Návštěvníci nemají oprávnění distribuovat letáky, plakáty či jiné propagační materiály během akce v prostorách pavilonu a na parkovišti. Pokud chcete zviditelnit nějakou z vašich parties, kontaktujte nás.

ROZPIS PODIÍ

1.ARENA

Její šíře dosahuje délky 45ti metrů. Samotnou scénu tvoří více než 120m2 AV plochy, na které samozřejmě uvidíte DJ intra. Součástí scény je 8 plnobarevných laserů, inteligentní osvětlení a centrální dekorace, která je napojena na osvětlení hlavního pódia. Hlavní prioritou pro nás je ozvučení celé akce, o které se postará nejvyšší řada zvukového systému L‘acoustic – K1 v režii těch nejlepších zvukařů. Součástí hlavního pódia jsou také výškové tribuny, sedačky, pivní lavice, či chill-outové sedacípytle. Z důvodu skvělé akustiky jsme 36tý díl uspořádali jinak, než jste zvyklí.

mainstage

MINIMAL PEOPLE ARENA

Je umístěna hned vedle hlavního pódia. Jedná se o stylovou klubovku, včetně tématického vybavení, pohodlných sedaček, koberců a dekorací opticky snižujících strop pavilonu P. O ozvučení se taktéž postará systém L’Acoustics  a plejáda Djů v čele s Dominikem Eulbergem či Andrém Galluzzim ze stáje Cocoon.

minimalstage

TECH/HOUSE ARENA

Pulsující stage plná skvělé atmosféry koketující na prahu moderního techna a ikon jako KaiserDisco, Jay Lumen či Orbith a Subgate, kteří se představí v klubovějším světle.  Nebude náhodou právě tato stage tou, která se vám při procházkou pavilonem P zalíbí nejvíce? Posoudíme po akci!

techhousestage 

TIMETABLE

main

MAIN ARENA
★17:00 – 18:00 NOIS★18:00 – 19:00 DESTROYER
★19:00 – 20:00 MAKAROV & SPIRIAKOS
★20:00 – 21:30 SASHA CARRASI
★21:30 – 23:00 ERIC SNEO LIVE
★23:00 – 00:30 JOSEPH CAPRIATI
★00:30 – 00:40 MEGAMIX
★00:40 – 02:15 THE ADVENT & INDUSTRIALYZER LIVE
★02:15 – 03:45 HORACIO CRUZ
★03:45 – 05:15 A.PAUL
★05:15 – 06:00 MISS DJAX LIVE
★06:00 – 07:15 TRIPLE RELIGION LIVE
★07:15 – 08:15 ETO & GAB aka MOTORMORFOSES

minimal

TECH/HOUSE ARENA
★19:00 – 20:30 NIKA★20:30 – 22:00 ADAM CLOUD
★22:00 – 23:30 MISA SALACOVA
★23:30 – 01:00 ORBITH
★01:00 – 02:30 SUBGATE
★02:30 – 04:30 KAISERDISCO
★04:30 – 06:30 JAY LUMEN
★06:30 – 08:00 ANDY SMITTH

techhouse

MINIMAL PEOPLE ARENA
★19:00 – 20:00 TOKATKO★20:00 – 21:00 TAADA
★21:00 – 22:00 CALLBOY
★22:00 – 23:30 JB & FLESH
★23:30 – 01:00 SEBASTIAN DELUCA
★01:00 – 03:30 ANDRÉ GALLUZZI 
★03:30 – 05:30 DOMINIK EULBERG
★05:30 – 07:00 KAISERSOZE
★07:00 – 08:00 RAVIC

Měsíce příprav na největší českou a slovenskou techno halovku vrcholí a taneční svátek ve znamení nového věku se blíží! Ať už vyznáváte surové či zběsilé techno, vytříbený minimalový sound nebo klubový tech/house, na Apokalypse si přijdete na své. Těšíme se, že si 36. díl užijeme společně naplno!

Zdroj: Apokalypsa