Apokalypsa New Age bude v Bobycentre!

Ano, slyšíte správně, Apokalypsa se po čtyřech letech vrací do brněnského Bobycentra. A jak tuto pozitivní zprávu komentují pořadatelé?

“Od konce roku 2012 jsme začali s Bobycentrem vyjednávat o možnosti návratu legendární akce Apokalypsa do těchto luxusních prostor. Avšak pouze za předpokladu, že budeme využívat 3 pódia, tedy Laser Show Hall, La Grotta a Café de Paris i s přilehlou částí Boullevard de Paris. A to za podmínek, že stage La Grotta projde rekonstrukci DJského stanoviště a bude nám umožněno vytvořit třetí stage v prostorách Café de Paris – což jsou unikátní klubové prostory pro dalších 800 lidí, které byly naposledy otevřeny v roce 2003 – tedy je to více než 10 let a již málokdo v dnešní době si tento klub, který se nachází před vchodem do Laser Show Hall, pamatuje.”

U Café de Paris se také nachází chill-out zóna Boullevard de Paris  s barem a dalším posezením. Celkově se tedy i kapacita Bobycentra zvýší až o 1500 návštěvníků. I tak ale Apokalypsa bude muset omezit počet vstupenek, a proto je pravděpodobné, že edice New Age bude před konáním akce vyprodána.

Apokalypsa New Age tedy dostává svého podtitulu do posledního detailu, tedy nový věk nové éry této akce začně v prostorách, které se řadí mezi nejútulnější prostory v České a Slovenské republice určené pro pořádání takového druhu produkce.

Čekáte klasické vybavení Bobycentra? Ne, na to zapomeňte!

1.Aréna – Laser Show Hall

Hlavní pódium dostane velkých technologických a revolučních postupů – celá stěna haly Laser Show Hall se upraví do nového kabátu, který vznikne přenesením velikosti celého pódia z pavilonu P do Bobycentra. Pořadatelé tento krok definují následovně:

“Naším cílem a koncepcí New Age je, aby vznikl neopakovatelný díl Apokalypsy s největší investicí do moderních technologií a monstroznosti hlavního pódia – to co chystáme my, nikdy v ČR nebylo na taneční akci použito. Množství audiovizuálního vybavení na metr čtvereční nebude mít obdoby – chystáme něco, o čem se bude dlouho mluvit – jediné, co v tuto chvíli můžeme prozradit je, že budeme využívat ohebnost a pružnost audiovizuálních technologií, na míru vyrobených dekorací, koncertního lešení a světelné techniky umístěné po celé hlavní hale. K efektům budeme také využívat skleněné balkóny a nově umístěná zrcadla pro lasershow. Megamix a DJ intra budou umocněna novými postupy a technologiemi korespondujícími s tím, co možnosti roku 2013 nabízí”

2.Aréna – La Grotta

Druhé tech-house pódium v čele s německým hvězdným duem Kaiserdisco či hitmakerem Jay Lumenem dostane stavební úpravy v podobě úprav DJ stage, z důvodu lepšího výhledu na DJs a možnosti širší škály využití světelné techniky. Samozřejmostí budou i videoprojekce a dekorace – vše v duchu luxusního klubu s bohatě zásobenými dlouhými bary. Moderní tech-house v klubu se sedačkami, klimatizací a atmosférou, kterou nikdo nemůže zapřít.

3. Aréna – Café de Paris

Tento ojedinělý prostor klubového typu, dostane po více než 10ti letech “ukrývání” pod svá křídla respektovaný booking & label Cocoon, konkrétně legenda André Galluzzi, a kreativní a originální Dominik Eulberg. Toto pódium je absolutně nejcharismatičtější prostor pro klub v rámci velkého indoor eventu. Stagedesign pódia bude vkusně minimalistický, s nádechem náboženských výjevů. Součástí třetí arény je oddechová část s barem a obsluhou ke stolu či lóži.

Přicházíme s edicí New Age, která dostává ze 100% svého významu – vytvořit ojedinělý event s nekvalitnějším obsazením na třech pódiích, za pomocí nových technologií a nových možností. Nová éra Apokalypsy začne v Bobycentru, s novou motivací, novodobými postupy a ojedinělou možností využití nejoblíbenějších prostorů pro rozjetou párty.

A jak vidí Apokalypsu pořadatelé v následujících letech? V Bobycentru?

“Těžko se na to odpovídá, jelikož konání Apokalypsy na třech pódiích v Bobycentru je ojedinělá možnost a šance, jak skloubit legendární akci s proslulým prostředím. Možnost opakovat akci takového rozsahu v budoucnu, v tak luxusním prostředí a s takovou kapacitou, tu prozatím není – je to šance vrátit lidem to, po čem tak dlouho křičí. Bobycentrum je pro nás poslední střípek do mozaiky koncepce New Agem, která se už možná nikdy nemusí opakovat – zapadlo to do sebe a vyšlo naše snažení prezentovat Apokalypsu v prostorách, kde v roce 1999 začínala a se kterymi jsou naší fanoušci emocionálne propojeni. Vsichni avizovaní umělci reagovali na Bobycentrum slovy, které můžeme zobecnit jako: “Jo, o Apokalypse v Bobycentru jsme slyšeli již dříve a určitě souhlasíme – tohle si vychutnáme!”

A jak se na Apokalypsu do Bobycentra dostat?

Prozatím existuje možnost nákupu vstupenek přes předprodejní síť Ticketpro, Ticketportal, Eventim, Rave.cz, Techno.cz a oficiální shop Apokalypsy na Facebooku – a vstupné se bude s ubývajícími vstupenky zvyšovat.

Ceníme si Vaší přízně, jejíž důkazem jsou vyprodané první dvě vlny nejlevnějších vstupenek a vzhledem k přesunu do exkluzivních prostor Bobycentra důrazně doporučujeme všem, kteří tak ještě neučinili, včasný nákup vstupenek. Kdo zaváhá, nejen že si připlatí, ale možná se na nejslavnější českou a slovenskou party ani nedostane.

Aréna I. – Laser Show Hall

Joseph Capriati (DrumCode/IT) The Advent & Industrialyzer LIVE (Kombination Research/GB/PT) Sasha Carassi (DrumCode/IT) A.Paul (Naked Lunch/PT) Horacio Cruz ( Circus Nation/ ES) Eric Sneo (BeatDisaster rec./DE) Miss Djax LIVE (Kne‘Deep/NL) Triple Religion LIVE aka Arkus P. & Boris S. & Robert Natus (Cubbo/DE) Eto & Gab aka Motormorfoses (Mtmf rec./Cubbo/BR) Nois (CZ) Makarov & Spiriakos  (CZ) Megamix by Toky & CubeVision (SK/CZ)

Aréna II. – La Grotta

Kaiserdisco (KD music/DE) Jay Lumen (Drumcode/HU) Subgate (CZ) Orbith (CZ) Adam Cloud (CZ) Andy Smitth (CZ) Marty Fish & Wilda (CZ) Nika (CZ)

Aréna III. – Café de Paris

André Galluzzi (Cocoon/DE) Dominik Eulberg (Cocoon/DE) KaiserSoze (CZ) JB & Flesh (CZ) Ravic (CZ) Taada (CZ) Sonja (CZ) Tokátko (CZ) CallBoy (CZ)

Zdroj: Apokalypsa