Apokalypsa Mayan Code: Čím vás dostane Klaudia Gawlas?

Frau Gawlas jsme si již představili prostřednictvím krátkého profilu i rozhovoru, který nám nedávno poskytla. Dnes se však pokusíme poodhalit tajemství jejího úspěchu, které spočívá v prvotřídním využíváním všeho, co tak zvaná nová média nabízejí.

Talentovaných DJů, kteří umí geniálně srovnat a propojit dvě hrající skladby existují na světě tisíce. Ovšem těch, kteří dokáží svůj um prodat je o poznání méně.

YouTube, Facebook, Twitter, Soundcloud, Mixcloud – to jsou mocné nástroje, které z neznámého umělce dokáží udělat hvězdu digitálního prostoru během jedné noci. A právě těchto zbraní využívá Klaudia Gawlas naplno! A co víc – své followery nezásobuje kvantem nic neříkajících statusů o tom, co měla k snídani a nepovedených setů z akcí, na které došlo pár desítek lidí. Klaudia dokáže svůj potenciál nabídnout lidem skrz vlastní „mediální svět“ a na rozdíl od mnoha světových DJs je sama svým pánem (respektive ženou).

Pojďme se proto společně podívat na nejzásadnější momenty její kariéry, které jsou poctivě zaznamenány a sdíleny skrz komunitní weby:

Zdroj: Apokalypsa