Apokalypsa Mayan Code: Praktické informácie!

Apokalypsa Mayan Code sa bude konať už tento piatok 30. novembra v Brne. Prinášame vám praktické informácie k tejto akcii …

PLÁN AKCE – Stáhněte si kompletní mapu Apokalypsa Mayan Code



kliknite na obrázok pre jeho zväčšenie a následné stiahnutie

ZÁKLADNÍ ÚDAJE
termín akce: 30. listopadu 2012
začátek vpuštění do areálu BVV: 17:00
začátek vpouštění do pavilonu P: 17:30

VSTUP NA BVV (BRNĚNSKÉ VELETRHY)
PĚŠÍ : Použijte bránu č. 7
VJEZD VOZEM: Použijte bránu č. 9 pro vjezd na hlídané parkoviště

PARKOVÁNÍ
PARKOVÁNÍ NA VOLNÉ PLOŠE: Bude zpoplatněno brněnskými veletrhy – parkoviště je hlídané a nachází se před pavilonem P.
PARKOVÁNÍ VIP: Pro VIP je parkování ZDARMA, je součástí VIP vstupenky nebo akreditace a nachází se z boku pavilonu P.
PARKOVÁNÍ VIP GOLD: Pro VIP GOLD je parkování ZDARMA, je součástí
VIP GOLD vstupenky a nachází se z druhé části pavilonu P.

PRODEJ VSTUPENEK NA MÍSTĚ
Z důvodu velké kapacity pavilonu P se budou i na místě prodávat vstupenky a to:
STANDARD – 800 CZK
VIP – 1200 CZK
VIP GOLD – 3000 CZK

KAPITÁNSKÝ MŮSTEK PRO VŠECHNY NÁVŠTĚVNÍKY
Podruhé na Apokalypse bude povoleno všem návštěvníkům zajít na galerii pavilonu P, tedy na balkóny s barem a výhledem na hlavní stage. Součástí galerie jsou také další toalety, které slouží pouze pro VIP & VIP Gold návštěvníky.

NOVINKA – TŘI PÓDIA PRO VŠECHNY NÁVŠTĚVNÍKY
Poprvé Apokalypsa nabídne hned tři hudební pódia! Hlavní ve stylu techno/hardtechno, druhé ve stylech house/tech-house a třetí pod taktovkou stylové klubové noci Minimal people. Na všechna tři pódia mají vstup všichni návštěvníci, bez ohledu na to zda vlastní VIP, VIP gold nebo standardní vstupenku.

VSTUP DO PAVILONU P
Vstupenky STANDARD – Hlavní brána pavilonu P bude rozdělena na několik koridorů, přičemž každý Vás přivede k turniketům, které zkontrolují pravost vstupenky.
Vstupenky VIP – Z boční strany pavilonu P bude připraven VIP vstup, který bude rozdělen na 2 koridory viz. mapka. U vchodu bude pro VIP návštěvníky šatna ZDARMA
Vstupenky VIP GOLD – Úplně nový a soukromý vchod pro majitelé VIP GOLD vstupenek najdete u vchodu do House/Tech-house pódia viz. mapka. U vchodu bude pro VIP GOLD návštěvníky šatna ZDARMA

Samotné vchody pro majitelé všech vstupenek budou označeny. Upozorňujeme na možný výskyt dealerů s lístky z médii, či s falešnými napodobeninami. Pravost lístků zaručeně ověří až naše turnikety! Neriskujte tak zklamání v podobě zákazu vstupu na akci. Jediné pravé vstupenky zakoupíte v oficiálních předprodejích akce a na naší pokladně na místě. Podporujte pořadatele, nikoliv zloděje.

Se vstupenkou VIP a „standard“ není možné opakovaně opouštět a zpětně navštěvovat pavilon P. Pro pobyt na čerstvém vzduchu či kouření doporučujeme navštívit zimní zahradu vlevo od hlavního pódia, kde budou také občerstvovací stánky. Opakované opouštění pavilonu P mohou využít pouze majitelé VIP GOLD.

ŠATNY
Velkokapacitní šatny budou umístěny přímo za tribunami hlavního pódia. Díky velikosti pavilonu P tak nebudou vznikat velké fronty a čas strávený krátkým odbavením si už můžete zpříjemnit poslechem produkce z hlavní stage. Šatny jsou nachystané pro dvojnásobný počet návštěvníků než očekáváme a otevřeny budou odzačátku až do konce akce.

BEZPEČNOST AKCE
O bezpečnost a hladký průběh se bude starat více než 80 prověřených a proškolených osob. Tento personál jako „pořadatelská služba“ je tu pro vás. Zeptejte se proto jeho členů na vše, co chcete k akci vědět. Na Apokalypse bude také záchranná služba a profesionální zdravotníci. Prosíme o prostudování plánku akce, ať můžete snadno najít vše, co je pro vás nachystáno. Je to vaše noc a my chceme, abyste si ji užili na maximum.

WC A HYGIENA
Toalety najdete při hlavním vchodu ve vstupní hale (FOAYE), dále přímo v pavilonu P u hlavního pódia, další velkokapacitní toalety se nachází u pódia House/Tech-house stage. Držitelé VIP & VIP GOLD vstupenek budou nyní moci nově využít toalety na galerii hlavního pódia. Prosíme udržujte čistotu a pořádek, ať si můžeme všichni užít akci ku všeobecné spokojenosti. Děkujeme.

NA AKCI JE ZAKÁZÁNO
Do pavilonu P je zakázáno vnášet: vlastní jídlo a pití, drogy (tvrdé i měkké), sklo, aerosolové rozprašovače, hole, plechovky, plastové / PET lahve a ostré předměty a jakýkoliv jiný předmět, který by mohl ohrožovat návštěvníky akce. V případě jakýchkoliv komplikací má náš bezpečnostní tým poslední slovo. Oblečení anebo jiné viditelné fyzické znaky na vzhledu, které vyjadřují explicitní politické, sociální hnutí a skupiny, jsou zakázány. Vstup zvířatům je zakázán.

BARY & OBČERSTVENÍ
Na hlavním pódiu bude celkem 9 zásobených barů, další bar najdete na galerii. Minimal people stage a House/Tech-House stage nabízí celkem 4 bary, které jsou umístěny přímo u pódií s dobrým výhledem na vystupující umělce. Součástí akce jsou samozřejmě stánky s jídlem, party doplňky a různé aktivity našich partnerů.

VIP GOLD BARY
Majitelé VIP GOLD vstupenek mají po celou dobu alko/nealko zdarma. Dva výdejní gratis bary se nachází v zázemí hlavního pódia, tedy v místech, kde můžete potkat všechny vystupující umělce. Prosíme, jelikož se jedná o backstage, o slušné chování a respektování umělců chystajících se na svá vystoupení. V mapce je tento prostor zaznačen jako VIP club (růžová ikonka). Do backstage se majitelé vstupenek VIP GOLD dostanou z boku pódia (z levé strany, z pohledu návštěvníka na hlavní pódium)

PROPAGACE JINÝCH AKCÍ
Jakákoliv reklama je zakázána. Návštěvníci nemají oprávnění distribuovat letáky, plakáty či jiné propagační materiály během akce v prostorách pavilonu a na parkovišti. Pokud chcete zviditelnit nějakou z vašich parties, kontaktujte nás.

ROZPIS PODIÍ

TECHNO/HARDTECHNO STAGE
Jeho šíře dosahuje délky 45ti metrů. Samotnou scénu tvoří více než 120m2 AV plochy, na které samozřejmě uvidíte DJ intra. Součástí scény je 8 plnobarevných laserů, inteligentní osvětlení a centrální dekorace, která je napojena na osvětlení hlavního pódia. Hlavní prioritou pro nás je ozvučení celé akce, o které se postará nejvyšší řada zvukového systému L‘acoustic – K1 v režii těch nejlepších zvukařů. Součástí hlavního pódia jsou také výškové tribuny, sedačky, pivní lavice, či chill-outové sedacípytle.

MINIMAL PEOPLE STAGE
Je umístěna hned vedle hlavního pódia. Jedná se o stylovou klubovku, včetně tématického vybavení, pohodlných sedaček, koberců a dekorací opticky snižujících strop pavilonu P. O ozvučení se taktéž postará systém L’Acoustics  a plejáda Djů v čele s live projektem Elektrabel či matadorem Kaisersozem.

HOUSE/TECH-HOUSE STAGE
Houpavá stage plná vokálů a ikon jako jsou Chris Adler, DJ Tráva & Risto live či DJka Lucca, která se představí v klubovějším světle.

Nebude náhodou právě tato stage tou, která se vám při procházkou pavilonem P zalíbí nejvíce?

AFTERPARTY
Favál music circus club, Křižkovského 22 (2 min. chůze od pavilonu P) – zahrají Orbith, Phil Albedo, Najgecc, Wolf & Dazy a další. (celkem 2 pódia) Start od 06:30, vstupné 80 CZK.

TECHNO/HARDTECHNO STAGE
17:30 – 18:00 OPEN
18:00 – 19:00 K.SANDRA
19:00 – 20:00 NOIS
20:00 – 21:30 KLAUDIA GAWLAS
21:30 – 23:00 GARY BECK
23:00 – 00:30 OSCAR MULERO
00:30 – 00:40 MEGAMIX
00:40 – 02:30 CHRIS LIEBING
02:30 – 04:00 LUKE SLATER
04:00 – 05:30 DAVID MOLEON
05:30 – 06:30 UNDERDOGZ LIVE
06:30 – 08:00 FERNANDA MARTINS & DJ LUKAS

HOUSE/TECH-HOUSE STAGE
18:30 – 20:00 PHIL ALBEDO
20:00 – 21:30 DUNCAN GREY
21:30 – 23:00 MERYEN
23:00 – 00:30 LUCCA
00:30 – 02:00 CHRIS SADLER
02:00 – 05:00 DJ TRÁVA & RISTO LIVE
05:00 – 06:30 JAVAS
06:30 – 08:00 CMEENTOLINE

MINIMAL PEOPLE STAGE
19:00 – 20:00 TOKÁTKO & UFI DAMAN
20:00 – 21:00 MILO
21:00 – 22:00 SEGMENT
22:00 – 23:00 JB
23:00 – 00:00 ELEKTRABEL LIVE
00:00 – 01:30 SONJA
01:30 – 03:00 KAISERSOZE
03:00 – 04:30 WILDA & MARTY FISH
04:30 – 05:30 RAVIC
05:30 – 06:30 GUSMAN
06:30 – 08:00 FLESH

Rok příprav na největší českou a slovenskou techno halovku vrcholí a taneční svátek ve znamení mayského proroctví se blíží! 35 proroků v jedné hale – to tu ještě nebylo. Ať už vyznáváte surové či zběsilé techno, vytříbený minimalový sound nebo klubový house, na Apokalypse si přijdete na své. Těšíme se, že si poslední listopadovou noc užijeme společně naplno!

Zdroj: Apokalypsa