Apokalypsa 34 – All Star Game: Čo povedali hviezdy o tejto Apokalypse?

Mauro Picotto  – Ve svém životì už jsem se toho hodnì nacestoval a postupem času jsem zjistil, že doma se cítím tam, kde mám nìkoho na kom mi záleží. Díky svým cestám jsem přišel na to, že nezáleží na místì ale na lidech, které má človìk rád! Doufám, že se u vás nic nezmìnilo a Apokalypsa bude opìt pořádnì rozjetá!

Dj Rush – Apokalypsa má jednu z nejvíc šokujících atmosfér, co jsem kdy zažil! Lidi byli tak hluční, že jsem ani neslyšel co hraju! Vzájemnì jsme byli propojení a řeknu ti, já jsem se fakt na chvilku rozbrečel… byla to prostì úžasná noc! Stýská se mi po ní a nepopsatelnì se tìším

Ben Sims & Paul Mac – Víme, že mnoho lidí z České republiky miluje hardgroove/funky techno sound, ale všichni producenti, kteří tento sound tvořili už prakticky zmizeli, takže existuje jen pár DJs, kteří jej udržují při životì. Třeba my.

Gayle San & Sven Wittekind – Vìříme, že vám naším setem vyrazíme dech! Určitì si proto Apokalypsu nenechejte ujít, přišli by jste o ten nejlepší mejdan!

Nastia Beauty – Moje hraní je hodnì o improvizaci, přizpùsobování se situaci, publiku, akci. Takže sama ani nemùžu takto dopředu říct, co budu hrát. Ale vím, že Apokalypsa je velká akce, kterou navštìvuje mnoho lidí, proto se budu snažit předvést tak, aby tu na mì ještì dlouho vzpomínali

Alex TB & Buchecha  – Chystáme se do vás napumpovat pořádnou dávku efektù, dobré hudby, remixù a samozřejmì spoustu energie. Oba si Apokalypsu představujeme jako skvìlou party a vìříme, že tomu tak bude. Milujeme české publikum a je nám ctí zahrát si na stejném pódiu se jmény, které patří mezi techno legendy.

Joseph Capriati – Adam Beyer je pro mì tak trochu otec v tomto prostředí. Je to neskutečný profesionál, ale zároveň je velmi kamarádský a snaží se, aby lidi v rámci Drumcode (pozn. legendární label Adama Beyera) fungovali jako rodina, což se mu opravdu daří. Snaží se nás nìkam posunout a když hrajeme společný set tak je to jednoduše perfektní a myslím, že je z nás trochu cítit, že cosi je ve vzduchu, víš jak to myslím…

Ivee – Na housle hraju jen když jsem opilá nebo se když se chci před nìkým ukázat. Pořád mám ještì v rukách tu techniku, ale ruce mi spíš míří na klávesnici od počítače.

Lucca –  Když se řekne Apokalypsa, pamatuji si skvìlou party a pařbu. A hlavnì jedinečnou atmosféru! A to nejen na mé první… Apokalypsa je legenda a to jí už nikdo nevezme! Z té nadcházející by si lidi určitì mìli odnést super hudební i vizuální zážitek.

Apokalypsa All Star Game
25.11.2011 | BVV | PAVILON P | BRNO
www.apokalypsa.com

Apokalypsa

Zdroj: Apokalypsa s.r.o. – Dalin Vajčner
Publikoval: Redakcia GREGI.NET