Antoines vydávajú klip k debutovému singlu. Manažérka sa kvôli nemu nechala potetovať.

Skupina Antoines vypustila do sveta dalšiu novinku: videoklip k prvému  singlu I think I Have No Wild Side z debutového albumu This Is The End Of The Rockandroll. „Chceli sme sa držat podobného konceptu ako pri tvorbe albumu a skúsiť si ho vytvoriť svojpomocne. Za kamerou stál a s postprodukciou pomáhal kamarát, Mojmír Pribiš, klip sa natáčal 3 dni a noci len s velmi malými prestávkami na nutný oddych“vyjadruje sa ku vzniku videa Tomas Zámožík, líder kapely, ktorý si sám skúsil réžiu a strih.

Klip sa natáčal v uliciach Prahy, ako naschvál do natáčania vstúpili povodne. „klub kde sme mali točiť scény na pódiu bol v časti Prahy, ktorá sa evakuovala a vačšina ľudí, čo sa mali natáčania zúčastnit, sa tam nedostala. Bolo celkom napínavé točiť a zároveň sledovať, či nám už „tečie do bot“…“ Videoklip končí autentickým záberom na tetovanie managerky, Sandy, ktorá si nechala vytetovať na chrbát názov pesničky. „Keď si niekto nechá vytetovat´ niečo, čo sám napíšeš, to je ultimátna pocta a česť“uzatvára frontman kapely Antoines.

https://www.antoines.eu/ https://itunes.apple.com/album/this-is-end-rockandroll/id667453339#.Uc4KfpTiXqw.facebook https://www.facebook.com/theantoines Zdroj: Antoines