ANNABELLE vítá jaro singlem flowers on my eyes. Peckou s klipem z Los Angeles manifestuje pozitivní energii

ANNABELLE přichází s novinkou flowers on my eyes. Ta se ještě před vydáním stala focus trackem týdne pro země střední Evropy Universal Music, a tak dnes můžeme ANNABELLE a flowers on my eyes slyšet v playlistu New Music Friday ve dvanácti evropských zemích. Track napsala zpěvačka v Praze s francouzským producentským duem Her Demons, které má na svém kontě spolupráci třeba i s Davidem Guettou.

Vznikl tak podle jejích slov „ultimátní jarní girlie song“ o ženské kráse, sebevědomí a radosti ze života. Paradoxně jej napsala během těžkého životního období přesně před rokem v reakci na slova jejího kamaráda. „Povídal, že věří, že tím, co si zpíváme, si manifestujeme vlastní život. A mně došlo, že ve spoustě mých songů je nějaký smutek, hněv, nebo frustrace, a že se to sama sebe nutím pořád opakovat na koncertech,“ tvrdí zpěvačka. Pro změnu tak napsala pozitivní singl, jenž podpořila barevným videoklipem.

 „Je to song o tom, že se cítíme krásný, že jsme hlavní postavy našich vlastních životů,“ vysvětluje ANNABELLE. Videoklip zářící energií vznikl pod taktovkou Jona Correala v americkém Los Angeles, který točil pro hvězdy jako Kanye West nebo J. Cole. „Stříhal můj milovaný Aleš Valtr a barvení se ujal David Koubík z postprodukčního studia UPP, které se o to celé postaralo,“ vzpomíná ANNABELLE.

Manifestaci a sebevědomí zpěvačka oslavuje písní flowers on my eyes, kterou si vydává ke svým narozeninám. „Tohle jaro i léto se chci cítit jako holka z tady toho singlu!“ uzavírá ANNABELLE a zve fanoušky k poslechu.

ANNABELLE – flowers on my eyes
STREAMINGOVÉ SLUŽBY

www.tiktok.com/@annabelle_sound
www.instagram.com/annabelle_sound/
www.facebook.com/ANNABELLEsound
www.annabellesound.com

TS