Anita Soul plus Monika Bagárová a „sex, drogy & alkohol”!

Nahrať dnes skladbu, nie je žiaden problém. Ale spraviť song, ktorý roztancuje i našich strieborných hokejistov, to už je „gól“. Presne to sa podarilo šarmantným speváčkam Anite Soul a Monike Bagárovej. Ich duet Ľudia mal premiéru na tohtoročnom galavečeri Zlatý puk 2012 a presne dnes sa dostáva aj do slovenských rádií.

Priateľstvo a rovnaké hudobné cítenie Moniky Bagárovej a Anity Soul vyústilo do vzájomnej spolupráce. Talentované speváčky sa rozhodli nahrať spoločný duet s názvom Ľudia.

„Nový singel je o nás, o ľuďoch. O tom ako žijeme – ako sa správame. O tom, čo nám je blízke i vzdialené. Otvorene v nej spievame, že celý svet je o sexe, drogách a alkohole. Skladba má svoje korene v hip hope, čo je myslím si super, lebo hip hop je o živote, o realite a pravde. A o tom je i náš spoločný song.“ Prezradila Anita Soul.

Autorom hudby je Eugen Vizváry, popredný slovenský klavirista a dlhodobý spoluhráč Anity Soul. O text sa postarala Saša Okálová a Rišo zo Žužulety.

„Saša s Rišom napísali skutočne krásny text. Prostredníctvom neho vyzývame ľudí, aby objavili v sebe dobro a lásku, aby ju rozdávali a nenechávali si ju len pre seba.“ Doplnila Anitu Monika Bagárová.

Sexi speváčky na spoločný singel plánujú natočiť aj veľkolepý videoklip. S jeho realizáciou musia počkať, kým sa Monika nevráti z New Yorku, kam odletela so svojim manažmentom minulý týždeň.

„Pozrieť sa do New Yourku bolo vždy mojim snom. Chcem spojiť prijemné s užitočným. Spoznať skvelé mesto, zdokonaliť si angličtinu a zároveň aj zapracovať na speve. A samozrejme podniknem aj nejaké výlety do jazz clubov a shopping centier.“ Neskrýva radosť z výletu Monika Bagárová.

Skladba Ľudia je určená ľuďom všetkých generácií. Má v sebe silný sociálny odkaz s posolstvom, ktoré sa dotýka každého z nás. Nahrávala sa v štúdiu Fat music pod taktovkou Viktora Hazarda a o konečný sound sa postaral Oskar Rózsa. Celé nahrávanie zastrešila česká produkčná spoločnosť B4P, ktorá stojí aj za posledným albumom Kataríny Knechtovej.

Zdroj: Propaganda House s.r.o.
Publikoval: Redakcia GREGI.NET