American Divas – Veľkolepá šou v znamení hviezdneho amerického zoskupenia príde do Košíc!

Po svetovom tenoristovi Josém Carrerasovi, hviezdnej formácii The Tenors, bude aj tohtoročné Vianoce hostiť košická Steel Aréna fenomenálne hudobné zoskupenie. AMERICAN DIVAS vystúpia pred košickým publikom v nedeľu, 21. decembra 2014.

Tri temperamentné divy sa pýšia množstvom úspešných vystúpení po celom svete. Famózne spevácke výkony skĺbené s vynikajúcim zvukom kapely, symfonického orchestra, vokalistov a detského zboru, ale aj svetelných efektov a tanečných výkonov, je zárukou skvelej show. Svojimi hlasmi už očarili tisíce divákov a vypredali renomované koncertné sály.

American Divas

Bohyne s ohnivým hlasom predvedú Košičanom najväčšie hity ako I´m so Excited, We are Family, I will Survive, Boney M medley, Kiling me Softly či Simply The Best. Trio čokoládových krások tvorí Holanďanka s juhoamerickými koreňmi Natascha Wright, rodáčka z amerického Texaxu Dellenor Miles a Esther Stevens pôvodom z Trinidadu v Karibiku, sú vyhľadávanými interpretkami svetoznámych hitov. Za sebou majú aj koncertné turné s takými svetovými hviezdami ako Whitney Houston, Michael Bolton, Luther Vandros, Mariah Carey, Janet Jackson, Stevie Wonder, Chris Rea, Ray Charles, či dokonca s kráľom popu Michaelom Jacksonom. Samotná Natascha Wright je tiež členkou formácie La Bouche preslávená disco skladbami Be My Lover či Sweet Dreams.

„Koncert bude mať prívlastok „vianočný“, čo naznačuje, že si diváci budú môcť vychutnať aj niekoľko prekvapení. Okrem toho, že sa už šarmantné dámy tešia na atmosféru Vianoc v Košiciach, si pre publikum pripravia viacero nečakaných situácií. Dirigentskú taktovku nad orchestrom zveríme ostrieľanému Igorovi Dohovičovi, spoluúčinkovať bude aj detský zbor, no a nebude chýbať ani príjemné prekvapenie zo slovenskej populárnej hudby. Viac už neprezradíme!”, ako dodal spoluorganizátor podujatia Ľuboš Virág z Bonus Vision.

Lístky na Vianočný koncert AMERICAN DIVAS sú v predaji od 16. júna v sieti Ticketportal, na jeho predajných miestach a v informačných centrách.

Zdroj: GRAND STUDIO, s.r.o.