American Divas sa vracajú na Slovensko. Odohrajú jediný koncert.

Trio speváčok American Divas, ktoré spolupracovali s hviezdami ako Janet Jackson, Mariah Carey, Michael Bolton, Chris Rea či Stevie Wonder vystúpia 12. decembra v Banskej Bystrici. Je to ich jediný koncert na Slovensku v tomto roku. V minulosti tu už niekoľkokrát s úspechom vystúpili.

Trojica speváčok Natascha Wright, Pamela O’Neal a Dorrey Lin Lysles známa ako zoskupenie American Divas sa môže pochváliť množstvom úspešných vystúpení po celom svete. Famózne spevácke výkony skĺbené so skvelým zvukom prvotriednej kapely podčiarknuté tanečnými kreáciami a svetelnými efektmi sú zárukou jedinečného zážitku z koncertov American Divas.

V dávnejšej minulosti zbierala trojica speváčok skúsenosti ako súčasť kapiel Michaela Jacksona, Whitney Houston a Raya Charlesa. Vo výkonoch American Divas môžete preto cítiť fluidum svetových hviezd populárnej hudby.

„Pre jediný slovenský koncert si American Divas pripravili špeciálny repertoár. Diváci budú mať možnosť zažiť svetové hity, na ktorých sa jednotlivé členky svojim dielom podieľali. Zaznejú aj známe vianočné piesne a koledy v zaujímavých úpravách,“ povedal Róbert Karas z produkčnej spoločnosti Key Art Agency.

Hosťami jediného tohtoročného slovenského koncertu American Divas v Banskej Bystrici sú americký spevák, skladateľ a producent Alfred McCrary a slovenský gitarový mág Henry Tóth.

Koncert American Divas v Banskej Bystrici sa uskutoční 12. decembra v Aule SZU. Vstupenky kúpite v sieti Predpredaj.sk a v Informačnom centre mesta.

Udalosť: www.fb.com/events/283854818685842/
Vstupenky: www.predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/12797/vianocny-galakoncert-american-divas

Zdroj: Róbert Karas, Key Art Agency