Alice Merton prekvapuje svojich fanúšikov každý deň! Vydala ďalší silný hit a už tento týždeň vystúpi v Bratislave!

Vychádzajúca popová hviezda Alice Merton na sebe naozaj maká. Minulý rok zvalcovala hudobné rebríčky skladbou No Roots, nedávno spolupracovala s Tomom Odellom a tento týždeň vydala ďalší chytľavý hit s názvom ,,Why so serious „. Túto skladateľku, klaviristku a speváčku s kanadsko-nemeckými koreňmi sa oplatí prísť si vypočuť naživo do Bratislavy.

Alice Merton sa za svoju doterajšiu kariéru môže pochváliť víťazstvom European Border Breakers Award 2018 a naviac dokázala to, čo už dlhšiu dobu nikto pred ňou. Súčasne ovládla americký Billboard a európske hitparády.

Dôkazom jej potenciálu osloviť fanúšika je už spomínaný tanečný hit ,,No Roots„, ktorý máte možnosť počuť aj v slovenských rádiách, alebo hudobných televíziách. V rebríčkoch hranosti podľa IFPI sa dostal najvyššie na 5. miesto, pričom v top 10 bol tri týždne a spolu sa udržal v rebríčku viac ako pol roka.

Alice mala na konte doteraz len EP, No Roots, z ktorého okrem titulnej skladby pochádzajú aj single Hit the Ground Running a Lash Out, ale už teraz je jasné, že speváčku sa pre jej muzikálnosť oplatí sledovať.

Momentálne touruje po Európe a chystá sa navštíviť aj amerických fanúšikov. Alice však stíha pri live vystúpeniach aj vydávať nové skladby a pracuje na novom albume. Príjemne prekvapila so spoluprácou s britským pesničkárom Tomom Odellom. Vydali spoločný duet s názvom ,,Half As Good As You“ , ktorý bude na pripravovanom albume Jubilee Road od Toma a už teraz je veľmi úspešný.

 

Nový singel ,,Why so serious“ od Alice vyšiel iba tento víkend a za tri dni dosiahol viac ako 66 tisíc vzhliadnutí. Hit je opäť energický, popový a veľmi chytľavý. Určite sa oplatí vypočuť si ho, ideálne naživo.

Nezmeškajte jedinečnú príležitosť už tento piatok, 14.9. 2018 v MMC klube v Bratislave! Vstupenky na koncert Alice Merton nájdete na www.xl.sk

Zdroj: TS