AlgoRhythm: Segment – Pri hraní cítim obrovskú voľnosť!

Sobotný večer v Empire clube bude v znamení minimalu, techhousu a techna ktorý preverí kondičku každého z nás. To je znamenie pravidelnej clubovej noci AlgoRhythm, ktorá všetkým gurmánom ponúkne aktuálne trendy v týchto sexy hudobných štýloch. 


Našim hosťom bude tento krát človek ktorý vystupuje pod nikom Segment ktorý je čoraz výraznejšou postavou Českej techno scény. V nasledujúcich riadkoch sme ho pre Vás vyspovedali: 


Segment
AlgoRhythm: Nazdar začneme s ľahka ako sa máš a čo je nové u teba ? 

Segment: Ahoj, nového je u mì to, že mám asi více štìstí ve hře…. :)Algorhytm: Aký aktuálný sound techna preferuješ poprípade kde hľadáš inšpiráciu?

Segment: Co se týče samotného soundu, nepreferuji žádný konkrétní styl. Inspiraci hledám v rùzných žánrech a hlavnì se snažím ve svých setech používat producenty, kteří nejsou moc „profláknutí“…Algorhytm: Všimol som si že si fanúšik nových technolólgií hlavne native instruments ako to obohatilo tvoje hranie? 

Segment: To je pravda, snažím se používat nejnovìjší technologie. Rád při hraní používám více softwarù a „mašinek“ najednou a díky tomu cítím při hraní obrovskou volnost. 


Algorhytm: S tým súvisí moja dalšia otázka -Ako vnímaš debaty tipu Digital vs. Anolog

Segment: Do podobných debat se nerad pouštím. Zastávám názor, ať každý používá co mu nejvíce vyhovuje. A hlavnì se snažil z té určité techniky vyždímat maximum. Algorhytm: Si predstaviteľ takzvaného novodobého techna ako prijíma túto hudbu České publikum ?

Segment: Myslím, že velmi pozitivnì. Vnímám to tak, že techno je obecnì v současné dobì na vzestupu. 


Algorhytm: Aké to je keď sa dozvieš, že vystúpiš na legendárnej Apokalypse a pripravuješ si nejako špeciálne svoj set na tento event ? 

Segment: Pozvání na tak významnou akci mne moc potìšilo a hlavnì pořádnì povzbudilo do další práce. Nìco speciálního určitì připravím, nechte se překvapit :-)


Algorhytm: Na Slovesnku sa predstavíš po prvý krát na akcií Algorhytm aké sú tvoje pocity ?

Segmanet: Moc se na Slovensko tìším, slyšel jsem, že se tam dìjí velké vìci :-)


Algorhytm: Ty stojíš za značkou „Come in“ trochu nám predstav aký je jej zámer na Českej hudobnej scéne. 

Segment: Pùsobíme především ve východních Čechách, v Hradci Králové. Především pak v klubu Station Music bar, kde nám umožnili pořádat akce přesnì dle našich představ. Prostřednictvím COME IN bychom lidem chtìli předvést české Djs, kteří hrají současné trendy v Technu, Minimalu, Deep House atd. Také se chystáme letos uspořádat menší Open air na Královehradeckém letišti začátkem srpna . 


Algorhytm: Čo ťa na párty najviac baví a čo ti naopak nevyhovuje alebo by si zmenil ?

Segment: Nejvíc mì baví jednoznačnì hudba. Co bych zmìnil? Po zkušenostech ze zahraničních akcí to řeknu jednoduše – ,,na tuto otázku radši nebudu odpovídat“ , ale vìřím že se k Evropì určitì brzy přiblížíme :)Algorhytm: Aké sú tvoje plány do budúcna ?

Segment: Rád bych začal s vlastní tvorbou, ale to je vždy bìh na dlouhou trať.A další plány si nechám zatím pro sebe :)K účinkujúcim tohto večera bude patriť aj Dj z blízkosti Nitry ktorý si zamiloval elektronickú music už v útlom veku a sprevádza ho dodnes. Vystupuje pod nikom Bari ktorý vám namieša set z príchuťami Minimalu, Tech-housu a Techna .


Bari
Ďalší DJ je Hasky ktorý naplno odštartuje už od samého začiatku set plný techna a tech-house 

Hasky
Príďte dopriať vášmu telu trochu príjemného tempa a vychutnajte si tanečný večer za prijateľné 3 €. Empire club nemusíme viac menej predstavovať ale keby niečo viď link na tento club v srdci mesta Bratislava.AlgoRhythm

23.06.2012 

Empire club / Bratislava

Enry 3€

DJs:

Segment (come in) / CZ

Bari (idj.cz/bari)

Hasky (idj.cz/hasky)

AlgoRhythm


Zdroj: AlgoRhythm
Publikoval: Redakcia GREGI.NET