Aktuálny víťaz ankety OTO, hudobná skupina Peter Bič Project vyráža na turné. Kvôli opatreniam sa v Bratislave presúvajú do exteriéru.

V sobotu 5. septembra si z gala večera OTO v kategórii Hudobná skupina odniesli zlatú sošku. Ako povedal Peter Bič : „verím, že čoskoro to s fanúšikmi oslávime na koncertoch, na našom Labyrint Tour, aby sme im aj takto mohli poďakovať za priazeň a podporu.“

Labyrint Tour sa začína  už 9.septembra v Trnave, pokračuje v Bratislave, ďalej Zvolen, Trenčín, Martin a nakoniec Košice.

„Ďakujem ešte raz, všetkým, ktorí nám poslali svoj hlas. Je to neopísateľný pocit, cenu OTO sme získali po prvýkrát. Tešíme sa na ľudí na koncertoch, aby sme im to mohli povedať aj osobne“ hovorí Peter Bič. „ Všetko pozorne sledujeme, celú situáciu okolo korony, a naše koncerty budú spĺňať všetky odporúčania a nariadenia. Veľká zmena nastáva v Bratislave, kde sa presúvame do exteriéru, aby sa ľudia cítili pohodlne a bezpečne, a tiež aby sme splnili odporúčania úradov.“  

Koncert Peter Bič Project sa v Bratislave uskutoční v  InPark Viedenská cesta 7, Bratislava o 20:00.  Pôvodne zakúpené vstupenky ostávajú v platnosti.

„Vopred ďakujeme všetkým za pochopenie, žiaľ až príliš veľa sa toho dnes mení doslova z minúty na minútu“ uzatvára Peter.

Peter Bič Project  – Labyrint Tour 2020 sa uskutoční v týchto mestách a miestach
09.09. 19:00 – Kino Hviezda,  Trnava
10.09. 20:00 – InPark, Bratislava
01.10. 19:00 – Dom kultúry Podborová, Zvolen
02.10. 19:00 – Piano Club, Trenčín
03.10. 19:00 – Barmuseum, Martin
07.10. 19:00 – Kunsthalle (Hala umenia), Košice

Zdroj: TS
Foto: RTVS Milan Krupčík