Afrojack vydáva v máji svoj debutový album!

Holanďan Afrojack bol koncom minulého roku v prestížnej ankete DJ Mag Top 100 zvolený 9-tym najlepším DJom sveta. Veľký podiel na tomto úspechu mali aj jeho minuloročné single, ktoré fungovali nielen v popredných svetových kluboch, ale aj v rádiách.

Už o pár týždňov si tento dvojmetrový DJ splní ďalší veľký sen – po 10-tich rokoch profesionálnej DJskej a producentskej kariéry konečne vydá svoj debutový album.

Afrojack_2web

Album sa na trhu objaví pod názvom Forget The World a na pultoch bude u nás od 16. mája. Základná verzia albumu bude obsahovať dvanásť pesničiek, milovníkov deluxe verzií potešia 4 bonusové skladby. Afrojack sa nikdy netajil ambíciami si na svoje pesničky pozývať zvučných hostí. Okrem menej známych spevákov (WrabelMatthew Koma) sa tak na albume môžeme tešiť na spoločnú pesničku so Snoop Doggom alebo dokonca aj so samotným Stingom.

Album Forget The World taktiež rekapituluje singlové úspechy, ktorých Afrojack dosiahol za posledných dvanásť mesiacov. Nechýba tu ani minuloročný singel As Your Friend, na ktorom hosťoval Chris Brown, nedávny hit The Spark alebo aktuálny hitTen Feet Tall. Deluxe verziou určite poteší aj milovníkov remixov. Afrojack na ňu pridal aj nový rádiový remix singlu Do Or Die odThirty Seconds To Mars alebo aj jeho skvelú klubovú úpravu skladby  Sovereign Light Café, od skupiny Keane.

Afrojack_3web

Afrojack svojim debutovým albumom potvrdzuje, že nie je iba majstrom za mixážnym pultom, ale aj veľmi nadaný producent a remixér, ktorý má cit pre melódiu. Svoj celosvetový úspech si tak jednoznačne zaslúži.

Afrojack konečne poteší svojím autorským debutovým albumom! Album “Forget The World“ vychádza pod hlavičkou Universal Music už 16.mája.

‘Forget The World’ Track list:
1. Ten Feet Tall (ft. Wrabel)
2. Illuminate (Afrojack & Matthew Koma)
3. Born To Run (ft. Tyler Glenn)
4. Freedom (Afrojack & D-wayne ft. Jack McManus)
5. The Spark (ft. Spree Wilson)
6. Dynamite (ft.Snoop Dogg)
7. Too Wild (ft. Wiz Khalifa & Devin Cruise)
8. Three Strikes (ft. Jack McManus)
9. Catch Tomorrow (ft. Sting)
10. We’ll Be Ok (ft. Wrabel)
11.  Mexico (ft. Shirazi)
12.  Keep Our Love Alive (Afrojack & Matthew Koma)
————- Deluxe ————-
13. Faded
14. As Your Friend (ft. Chris Brown) (Arranged Version)
15. Do Or Die (Remix) (Afrojack vs. Thirty Seconds To Mars)
16. Sovereign Light Café (Remix) (Afrojack vs. Keane)

https://www.afrojack.com
https://www.facebook.com/djafrojack

Afrojack_ForgetTheWorld

Zdroj: Universal Music s.r.o.