Adama Ďuricu chcú všade! Aj tam, kde nehral! 

Adam Ďurica je už trojnásobným držiteľom ocenenia Osobnosť televíznej obrazovky v kategórii spevák roka! Sympatický hudobník si priazeň divákov veľmi váži a prízvukuje, že je vďačný za každý jeden  hlas. Ďalší OTO jednoznačne potvrdil, že Adam patrí k špičke slovenskej  popmusic. Skromný hudobník sa o to viac teší na fanúšikov, za ktorými  vyrazí už v prvej polovici apríla.

V rámci aktuálneho SPOLU TOUR 2017 sa chystá navštíviť aj mestá, kde doteraz nikdy nekoncertoval. Najväčšie hity svojej 12-ročnej kariéry teda zahrá aj v Michalovciach, Prešove, Martine, či Banskej Bystrici. Nenechajte si ujsť skvelé koncerty Adama Ďuricu. Vybláznite sa aj na  rockových peckách z jeho staršej hudobnej éry!

Adam Ďurica žne jeden úspech za druhým. Už po tretí raz sa stal nositeľom ocenenia Osobnosť televíznej obrazovky v kategórii spevák roka a potvrdil svoju pozíciu medzi top hudobníkmi. 

„Je to krásny úspech, najmä kvôli tomu, že to nie je jednoduché obhájiť OTA. Stále je medzi nominovanými Meky Žbirka, človek, ktorý je skutočnou hudobnou legendou a o to viac si vážim, že sa mi sošku podarilo už tri krát za sebou získať. Toto ocenenie je hlasom ľudu a to si na tom cením najviac. Ja robím popové pesničky pre ľudí a oni vyjadrili svoj názor, že som pre nich spevák číslo jeden. Mám z toho veľkú radosť,“ vraví dojatý Adam Ďurica.

Sympatický spevák, ktorý aj napriek úspechu zostal skromný, sa o to viac teší na fanúšikov. Už sa nevie dočkať apríla, keď  vyrazí na aktuálne SPOLU TOUR 2017. Tentoraz zavíta aj do miest, kde ešte nikdy nekoncertoval.

„Prejdeme Slovensko od východu až na západ, pokryjeme všetky regióny. Úplne prvý raz budem hrať v Martine, v Michalovciach aj v Prešove, kde som síce nakrútil tak veľa pekných klipov, až si niektorí ľudia dokonca mysleli, že som z Prešova. Ale ešte sme tam nekoncertovali v rámci turné. Rovnako ani v Banskej Bystrici, kam sa tiež teším,“  dodáva Adam Ďurica.

Adam opäť ponúkne fanúšikom skvelú živelnú zábavu. Zahrá to najlepšie z jeho 12-ročnej hudobnej kariéry. Odprezentuje celý album „Spolu“, najväčšie hity z albumu „Mandolína“, ale má pripravené i ďalšie lahôdky.

„Dotknem sa aj môjho prvého obdobia, keď ma trochu viac bavila rocková muzika. Zahráme jednu – dve staré pecky z tejto éry, napríklad „Príď“ alebo „Bolo tu fajn“. My ich veľmi radi hráme a ľudia sa na ne výborne bavia. Bolo by až hriech ich nezahrať,“ uzavrel Adam Ďurica.

Spevák a skladateľ Adam Ďurica pochádza z Hlohovca. Do povedomia sa dostal po úspešnej účasti v prvej sérii Slovensko hľadá Superstar. Medzi hudobnú špičku sa vyšvihol albumom s názvom „Cukor a Soľ“, z ktorého piesne „Tam kde slnko“ a „Urob ma lepším“ patrili k najhranejším skladbám roku 2006. V roku 2009 získal na medzinárodnom festivale v poľskom Rzeszówe cenu Grand Prix ako absolútny víťaz. Obrovský úspech mu priniesol rok 2014, keď si Slovensko zamilovalo pesničky z jeho albumu „Mandolína“. Lístky na aktuálne SPOLU TOUR 2017 si môžete kúpiť v sieti Ticketportal.sk. Viac sa o aktivitách Adama Ďuricu dozviete na https://adamdurica.com/

SPOLU TOUR  2017
11.4.2017 Praha 
12.4.2017 Brno 
20.4.2017 Prešov
21.4.2017 Košice
22.4.2017 Michalovce
25.4.2017 Lučenec
26.4.2017 Liptovský Mikuláš
27.4.2017 Banská Bystrica
28.4.2017 Žilina
29.4.2017 Martin
03.5.2017 Bratislava
05.5.2017 Trenčín

Zdroj: Propaganda House s.r.o.