Adam Ďurica odštartoval SPOLU TOUR dvoma koncertmi v Česku.

Adam Ďurica odštartoval SPOLU TOUR 2017 v Prahe a v Brne! Atmosféra na koncertoch v Česku bola vynikajúca, sám Adam vraví, že lepší začiatok si ani nemohol želať. Temperament publika, ktoré si spolu s ním spievalo všetky hity, sympatického speváka nadchol natoľko, že u našich západných susedov plánuje koncertovať pravidelne.

Teraz sa ale nevie dočkať slovenských fanúšikov, za ktorými vyráža už 20. apríla. Navštívi aj mestá, kde ešte nekoncertoval. Adam si pre fanúšikov pripravil úplne nový program. Zahrá pesničky z nového albumu „Spolu“, ale aj staršie obrovské hity „Neľutujem“, „Mandolína“, „Láska-Veda“, „Predpoveď počasia“, či „Tak to vidím ja“. Nenechajte si ujsť turné najobľúbenejšieho speváka roku 2016!

Po tom, ako Adam Ďurica dobyl srdcia slovenských fanúšikov, teraz ohuruje aj našich západných susedov. Aktuálne SPOLU TOUR 2017 odštartoval v Česku a oba koncerty boli doslova triumfom! Atmosféra v Prahe aj v Brne bola nezabudnuteľná nielen pre fanúšikov, ale aj pre samotného Adama. 

„Tieto dva koncerty boli reakciou na správy fanúšikov z Česka, ktoré mi chodia stále častejšie, a pýtajú sa kedy už u nich budem koncertovať. Chcel som ich potešiť a preto som turné začal práve v Česku. A môžem povedať že to neľutujem. České publikum je perfektné a otvorené novým veciam, čoho dôkazom je aj reakcia ľudí na koncerte, keď spievali so mnou všetky moje hity. Keďže to boli moje prvé koncerty v Česku, bol som veľmi milo prekvapený, akých skvelých fanúšikov za riekou Moravou mám,“ vraví s úsmevom Adam Ďurica.

Hitmaker sľubuje, že u našich západných susedov bude koncertovať častejšie. Napokon, v Česku už absolvoval viacero aktivít. Naposledy tam nakrúcal dojemný videoklip k novinke „Navzájom“, ktorého ústrednými postavami sú dvaja bezdomovci. Teraz sa ale mladý umelec teší na slovenských fanúšikov, za ktorými vyráža už 20. apríla. So SPOLU TOUR 2017 navštívi aj mestá, kde ešte nekoncertoval. 

„Najviac sa teším do Prešova, Martina, Banskej Bystrice a Michaloviec. Tu budem koncertovať s novým programom po prvýkrát a teším sa na reakcie mojich fanúšikov v týchto mestách,“  dodáva Adam Ďurica.

Obľúbený spevák, ktorý opäť v ankete OTO potvrdil, že je na Slovensku speváckou jednotkou, prichystal celkom nový program.

„Idem na turné s mojou kapelou, ktorá je špeciálne rozšírená o nového člena, klaviristu Mareka Mečiara. Na SPOLU TOUR budeme hrať program, ktorý sa skladá z toho najlepšieho z albumu “Mandolína“. Odprezentujeme aj úplne nový album „Spolu“ a zahráme i staré overené „pecky“, ktoré nemôžu chýbať v mojom koncertnom programe už niekoľko rokov. Fanúšikovia však budú všetko počuť v nových koncertných úpravách. Ako lákadlo spomeniem single z mojich posledných dvoch albumov, čiže hity „Neľutujem“, „Mandolína“, „Láska-Veda“, „Predpoveď počasia“, „Tak to vidím ja“, „Dovtedy“, „Spolu“, aj nový singel „Navzájom“,“ uzavrel Adam Ďurica. 

Spevák a skladateľ Adam Ďurica pochádza z Hlohovca. Do povedomia sa dostal po úspešnej účasti v prvej sérii Slovensko hľadá Superstar. Medzi hudobnú špičku sa vyšvihol albumom s názvom „Cukor a Soľ“, z ktorého piesne „Tam kde slnko“ a „Urob ma lepším“ patrili k najhranejším skladbám roku 2006. V roku 2009 získal na medzinárodnom festivale v poľskom Rzeszówe cenu Grand Prix ako absolútny víťaz. Obrovský úspech mu priniesol rok 2014, keď si Slovensko zamilovalo pesničky z jeho albumu „Mandolína“. Lístky na aktuálne SPOLU TOUR 2017 si môžete kúpiť v sieti Ticketportal.sk. Viac sa o aktivitách Adama Ďuricu dozviete na https://adamdurica.com/ 

SPOLU TOUR  2017
20.4.2017 Prešov
21.4.2017 Košice
22.4.2017 Michalovce
25.4.2017 Lučenec
26.4.2017 Liptovský Mikuláš
27.4.2017 Banská Bystrica
28.4.2017 Žilina
29.4.2017 Martin
03.5.2017 Bratislava
05.5.2017 Trenčín

Zdroj: Propaganda House s.r.o.