Adam Ďurica prichádza s novinkou VLCI. Skladba plná energie otvára ďalšiu hudobnú kapitolu.

Rok 2019 ukončil Adam vypredaným turné akustických koncertov spoločne s vydaním Live albumu. V prvých mesiacoch roka 2020 oznámil termíny svojich dvoch veľkých koncertov a predstavil hostí. Katarína Knechtová a Lukáš Adamec sa v novembri predstavia v rámci Adam Ďurica SYMPHONIC BIG BAND ORCHESTRA v Košiciach a Bratislave.

Avšak ani teraz v čase karantény korona vírusu nezaháľa a prináša svoju novinku VLCI. Energiou nabitá skladba s textom od Adriany Pusztovej.

V diaľke vijú vlci a cítia náš pach
kým si so mnou nemaj strach nemaj strach

„ V prvom rade chcem povedať že sa strašne teším z novej hudby ktorú teraz tvorím. Nechcem aby to zle vyznelo ale je to aj vďaka karanténe. Pri nových pesničkách som sa vždy snažil prísť s novým zvukom a produkciou, a ukázať tak svoj  posun a vývoj. A práve preto sú VLCI mojím novým singlom, pretože je to energický silný song v ktorom je vlastne všetko nové. A nebojím sa povedať, že je to začiatok mojej novej hudobnej etapy“ charakterizuje skladbu Adam.

Novinku VLCI dopĺňa aj lyric video, ktoré vytvoril skvelý režisér Jakub Mahdal aj keď nás chytia nesmieme to vzdať už navždy spolu nedám si ťa vziať.

Videoproduction: Jakobyfilms
Director: Jakub Mahdal

Adam Ďurica – VLCI
Hudba: Adam Ďurica
Text: Adriana Pusztová
Produkcia: Laco Rychtárik, Adam Ďurica
ISRC:    SK-A01-20-00017
2020 Universal Music s.r.o.

Vypočujte si novinku VLCI
https://adamdurica.lnk.to/VLCI

Zdroj: TS