7edem bez záruky. Po vyše roku vyčíňania pandémie sa môžeme konečne stretnúť s divákmi naživo.

Populárna talkshow Sedem bez záruky, známa z televíznych obrazoviek ako SEDEM, vyráža po dlhej vynútenej covid pauze na turné po Slovensku! Elena Vacvalová, Milan Lasica, Oľga Feldeková a Ján Snopko budú vtipne glosovať priamo pred divákmi. Humoristická relácia Sedem s.r.o. sa na televíznych obrazovkách objavila už v roku 2001.

„Bola som súčasťou Sedmičky dlhé roky, ale platí to aj presne naopak. Sedmička je rovnako mojou súčasťou. Našla som v nej pre seba tú správnu stoličku, na ktorej sa mi sedí veľmi pohodlne,“ priznala moderátorka Vacvalová.

Jan Kraus: „Ak nám budú mutácie priaznivo naklonené, som pripravený ukázať Slovákom cestu!“

Český herec a moderátor Jan Kraus a minuloročný jubilant Milan Lasica si zmerajú sily. Jan Kraus ako exkluzívny hosť vystúpi v programe Sedem bez záruky, 19.5.2021 v Lučenci. Nenechajte si ujsť súboj ostrieľaných glosátorov, ktorí budú debatovať nie len o súčasnej situácii na Slovensku, ale aj o každodenných problémoch, ktoré nám život prináša.

Jan Kraus na otázku či si trúfa glosovať aj o aktuálnych témach na Slovensku odpovedal s nadhľadom a dávkou humoru: „Trúfať si nie je problém. To dnes všade robí ktokoľvek. Našťastie som politológ, genderový špecialista, antipopulista a filozof. Pomôžem prípadne Slovensku nájsť cestu…. Ale zaberie to minimálne hodinu.

V show predvedú svoj humor a pohotové komentáre aj Milan Lasica, Oľga Feldeková a Ján Snopko. Podľa moderátorky to bude oproti štúdiu neporovnateľný rozdiel!  „Je to ako by ste konečne mohli niekomu napísať list, a nie iba telegram! A nezanedbateľný rozdiel je aj v tom, že v divadle pred vami sedia diváci, ktorí prišli za vami dobrovoľne a rovnako dobrovoľne spolupracujú,“ dodala Elena.

Nenechajte si ujsť neopakovateľné vtipné postrehy a komentáre na udalosti z domácej i zahraničnej politiky, spoločnosti a všetkého, čo život prináša. Okrem humoru štvorice protagonistov programu čaká na divákov aj hudobný hosť, speváčka LeRa.

Informácie a predaj vstupeniek:
Dátum, Mesto, Vstupenky
17.5.2021, Prešov, Kino Scala, https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/7edem-bez-zaruky-presov-2021-05-17/
18.5.2021, Košice, GES Club, https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/7edem-bez-zaruky-kosice-2021-05-18/
19.5.2021, Lučenec, Kino Apollo, https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/7edem-bez-zaruky-special-lucenec-2021-05-19/    
20.5.2021, Trenčín, Piano Club, https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/7edem-bez-zaruky-trencin-2021-05-20/

Zdroj: TS