5 Black party preverí 24. mája vaše zmysli!

Exkluzivní „5 Black party“ nebude jen o skvělé hudbě, ale také o zkoušení Vašich pěti smyslů, které žvýkačky Five podporují. Kvalitní hudební zážitek a spousta doplňkových aktivit, to vše Vás čeká na „5 Black party“.

V průběhu večera se můžete zastavit u dvou soutěžních stolů. První stůl nabídne testování hmatového smyslu. Úkolem bude z tajemného pytlíku uhodnout 3 předměty. Druhý stůl vás zavalí smyslnou vůní a zapojí čichové smysly. Uhodnete-li, co se skrývá ve třech skleničkách za vůni, výhra je doma. A o co se bude hrát? Pro soutěžící, kteří uhodnou 3 předměty nebo vůně, získají 2 balíčky žvýkaček Five Black Edition a škrabošky Five, speciálně připravené k tomuto večeru. Ty, které smysly nezklamou a uhodnou 5 předmětů nebo vůní, čeká poukaz k baru na drink Cuba Libre.

Samozřejmě se myslelo i na další dva smysly. Sluch potěší luxusní djské umění těch nejpovolanějších – Lucca, Misa Salacova, Orbith a řada dalších. Vaše oko potěší vizualizace od VJ Martina, který je mistrem svého oboru.

Památkou na tento večer bude fotka ze speciálního smileboxu, který vyfotí veškeré originální kreace, co předvedete s připravenou speciální dekorací. Výhodou je zaslání fotky rovnou do e-mailu nebo Facebook.

Těšíme se na Vás 24. 5. 2014 od 22:00 v clubu Roxy.
Více informací naleznete na https://www.facebook.com/events/576284432469886/

5black

Zdroj: 5 Black