4 Elements: Slavo C, Paul Kalkbrenner, Deep Dish, Hernan Cattaneo …

Piatkový večer na Rádiu_FM od 21. nakopneme tradične množstvom tanečnej hudby. Tie najaktuálnejšie kúsky vám budeme servírovať od pánov ako Paul Kalkbrenner, Deep Dish, Hernan Cattaneo a nezabudneme ponúknuť aj slovenskú produkciu, tento krát v podobe výborného Bollovho remixu.

Našim hosťom, ktorý to odpáli vo veľkom style bude ďalší z hosťujúcich pánov nadchádzajúcej narodeninovej 4 Elements_FM Night. Slavo C. patrí k ostrieľaným jazdcom o čom sa budete mať možnosť presvedčiť aj prostredníctvom jeho mixu.

Robert Babicz

Medzi špičkových nemeckých producentov a djov, ktorí pravidelne cestujú po svete sa radí aj rodák z Kolýna nad Rýnom, Rober Babicz. V ostatnej hodine vám tak bude robiť spoločnosť záznam jeho live mixu z Moskvy.

Vaše sety v dĺžke minimálne 60 minút, vo všetkých tanečných žánroch (okrem techna & dnb) od vás čakáme na emailovej adrese online@slovakiapromotion.com spolu s krátkou biografiou. Podcast 4 Elements v kompletnej dĺžke 3. hodín si môžete stiahnuť po prihlásení na stránke www.radiofm.sk

To najlepšie osvieženie viacerých príchutí vám prostredníctvom 4 Elements prináša Sappe Aloe Vera.

4 Elements

Zdroj: Rádio_FM